21/3-20/4
21/4-20/5
21/5-21/6
22/6-22/7
23/7-23/8
24/8-22/9
23/9-22/10
23/10-22/1
23/11-20/12
22/12-19/1
20/1-19/2
20/2-20/3

Welcome to Astrologu

No front page content has been created yet.

Me te lexuarat

Te fundit

SHIGJETARI

Periudha : 23 Nëntor – 21 Dhjetor

Planeti udhëheqës: Jupiteri

...

Ngacmohemi nga energjia negative?!

 

   Ka mundësira...

Ndërtimi – shpjegimi i imtësishëm I pozicioneve.

 

Një propozim I ri për shpjegimin e...

18/11/2019 to 24/11/2019

NJE JAVE TE MBARE JU  UROJME 

PER ME TEPE KLIKONI NE ANDRESEN    

https://www....

                                                         Jupiteri

                                              Një tip shumë optimist

 

...

Udhëtime Astrologjike  Shije dhe destinacione

Dashi

Profili udhëtues I Dashit

Dashët janë përparimtarët e zodiakut  dhe kjo duket dhe...

                                                            Kur ëndërroni fruta në dimër

 

...

Beni plane me  ndihmesen e planeteve  dhe kendet qe bejne kete muaj planetet, ju ndihmojn ne cdo nism apo ne zgjidhje e...

                          Takim me dashurinë

 

Ndoshta nuk ka asnjë lidhje pranë jush që...

23/10/2019

SA ME TE KUJDESSHEM DHE HUMAN SOT ME E MIRA PER NE  DHE PER NJERZIT QE NA RRETHOJNE , JO NXITIME , JO DEBATE, JO KEQINTEPRETIME, JO FJALE NE AJER!!!ME KEMB...

22/10/2019

PARASHIKIMI PER SOT 

Video

Parashikime mujore dhe javore nga Jorgo Pulla

Sygjerime

Mund te lexoni gjithashtu si me poshte

Te pergjithshme

Postime dhe artikuj nga te gjithe fushat e astrologjise

SHIGJETARI

Periudha : 23 Nëntor – 21 Dhjetor

Planeti...

Ngacmohemi nga energjia negative?!

 

  ...

Ndërtimi – shpjegimi i imtësishëm I pozicioneve.

 

Një...

NJE JAVE TE MBARE JU  UROJME 

PER ME TEPE KLIKONI NE ANDRESEN    

...

18/11/2019 to 24/11/2019

                                                         Jupiteri

                                              Një tip...

Udhëtime Astrologjike  Shije dhe destinacione

Dashi

Profili udhëtues I Dashit

Dashët janë përparimtarët e...

Pse të na zgjidhni neve

Astrologu.al është portali  më i ri i astrologjisë, është diçka e re ku çdo ditë informoheni për gjithçka lidhet me fushën astrologjike dhe jo vetëm. Portali astrologu.al  ju jep këshilla të vlefshme për gjithcka  që ju intereson, në fushën e biznesit, në atë ndërpersonale dhe në marëdhënie më të tjerët. Secili prej jush nëpërmjet astrologjisë mëson në detaje se si të përfitoni nëpërmjet yjeve, planetëve dhe kohës së përshtatshme,  dhe si mund të bëni për vete dashurinë e munguar si dhe shumë e shumë gjëra të tjera.
Mjafton një klikim në portalin tonë dhe do të informoheni në kohë reale (live) për çështje  nga më të ndryshmet që mund të keni.
Astrologu.al ka një ekip të shkëlqyer astrologësh me përvojë, brenda dhe jashtë vendit çdo ditë. Portali parashikon  tema të nxehta të fushave të ndryshme të astrologjisë  në Shqipëri  dhe në diasporë ku gjenden shqiptare ne te gjithe globin. Astrologët tanë  me përvojë dhe përkushtim zbulojnë se çfarë roli  luajnë planetët tek ju në kohëra të ndryshme, ju jep mundësinë të zgjidhni çdo dilemë që ju keni në marrëdhënie me punën, dashurinë, ekonominë, kohën e përshtatshme në çështje të rëndësishme për jetën.Të gjitha këto  jua zgjedhin astrologët tanë, me anë të një përshkrimi të hartës suaj astrologjike. 
 
Në astrologu.al vizitori ka një gamë të gjere opsionesh si: parashikime ditore, javore, mujore, vjetore dhe sociale, tendencat e përditshme të shenjave në fat, dashuri dhe seks, si dhe lidhjet që të kenë jetëgjatësi dhe të shkojnë deri në martesë, udhëtime dhe flirtime me orientimin e planetëve, analizë e plotë e horoskopit për të gjithë si  dhe personave  që bëjnë pjesë në jetën e tyre. Me anë të astrologu.al  të gjitha përgjigjet që kërkoni mund ti arrini vetëm me një klikim në cellular, kompjuter etj. 
Dhe mos harroni se  gjitcka fillon me nje “pyetje“cilës shenjë i përkisni?.. 

Informacione kryesore