Parashikime personale

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

Bisedoni tani me astrologet tane, shpejt dhe ekonomikisht!

Vendosni te dhenat tuaja, dhe zgjidhni sherbimin e kerkuar!

Lexoni me shume ne:

Termat dhe Kushtet             

 

Karte krediti

 

Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikime momentale ditore 60€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikime ne e-mail cdo (dite) cmimi 60€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikime i detajuar ne çift 100€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Harta astrologjike mujore, cmimi 65€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikim vjetore i personalizuar cmimi 300€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikime i pershtatshem per fejese,martese 80 €
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Perjudha e mire ne lidhje kontratash,85€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikimi i enderrave direkt ne e-mail 50€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikimi numerologjik personal60€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikimi tarot ne dashuri66€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
kombinime ne cift koha ideale per lidhje 100€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikime te (vecanta) udhetime, fejesa, martesa, et 75€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikime ne detaje 60€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Shitje blerje ndryshim banim ditet me fat 70€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Perjudha per shtazani (dita,java,muaji) 100euro
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Parashikim ne baz te dates se lindjes ne andresen tuaj 100€
Hapi 2: tani zgjidhni një nga paketat e mëposhtme:
Shenja horoskopi, BYZYLYK ,VARSE,BRELOK

Shërbimet e përzgjedhura

Karta juaj është momentalisht bosh.