×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Hëna e re më 17 korrik 2023 në shenjën e Gaforres do të lëkundë emocionet tona deri në palcë dhe do të na japë mundësi të lëmë pas atë që na lodh, lodh dhe minon dhe të fokusohemi në atë që na mbush dhe na bën të lumtur. ndihemi të sigurt.

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Marsi, planeti i luftës, veprimit, pohimit dhe seksualitetit, hyn në shenjën analitike dhe të bazuar të Virgjëreshës më 10 korrik 2023 dhe do të qëndrojë deri më 27 gusht 2023, duke e kthyer valën.

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Në 3 korrik 2023, Hëna e plotë zhvillohet në boshtin Bricjap-Gaforre dhe aspektet që ajo formon me Jupiterin dhe Saturnin fshehin zhvillime pozitive, por të kushtëzuara, për përfaqësuesit e zodiakut dhe veçanërisht për ata që kanë Diell, ashendent apo planetë. nga 8 deri në 14 gradë në shenjat e Dashit, Gaforres, Peshores dhe Bricjapit.

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Ajri i rinovimit por me dilema.

Si do të ndikojë tek 12 shenjat kjo Hen e re?

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Afërdita largohet nga Gaforrja e butë dhe hyn në Luanin e sigurt më 5 qershor, shenjë në të cilën do të qëndrojë deri më 9 tetor.