×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
Parashikimi për dashurinë sot

Korriku na pret me humor të lartë dhe mundësi të rëndësishme, pasi në ditën e parë të muajit Jupiteri nga Demi do të formojë një aspekt të favorshëm gjashtëkëndëshi me Diellin dhe Merkurin nga shenja e Gaforres. Kështu që e shtuna është dita ideale për të dalë, për të komunikuar, për të parë njerëzit me të cilët kemi qenë prej kohësh dhe për të bërë njohje të reja.

Parashikimi për dashurinë sot

Paçi një fundjavë të mbarë dhe një muaj të këndshëm e të freskët të gjithëve! Këtë dy javë kemi aspekte astrologjike kontradiktore, disa shenja do të kalojnë shumë mirë dhe disa të tjera do t'i kushtojnë vëmendje të veçantë disponimit të tyre posesiv sepse kjo do të sjellë tension në marrëdhëniet e tyre.

Parashikimi për dashurinë sot

Kalofshi te gjithe nje fundjave te bukur! Ne mund të marrim një kthesë në biznesin tonë këtë fundjavë, pasi detyrimet dhe përgjegjësitë që mund të ekzistojnë ka të ngjarë të na shqetësojnë dhe kjo do të ndikojë drejtpërdrejt në jetën tonë personale.

Parashikimi për dashurinë sot

Një fundjavë të mbarë të gjithëve dhe një muaj të mbarë! Kjo periudhë dyditore është veçanërisht aktive nga ana astrologjike dhe mund të japë pasion intensiv, por edhe mosmarrëveshje me partnerin apo njohje të reja që mund të lindin, ndaj është mirë të kufizojmë nervozizmin e mundshëm dhe ta lëmë veten në humor të mirë për dashurinë dhe pozitivitetin që na mbush ne.

Parashikimi për dashurinë sot

Kalofshi te gjithe nje fundjavë te bukur! Të shtunën, fokusi ynë është te familja dhe çështjet që përfshijnë persona të njohur. Ndryshimet e humorit dhe ndryshimi i humorit mund të jenë të rëndësishme, pasi emocionaliteti është intensiv dhe ka mundësi që të vijnë në mendje situata nga e kaluara që do të na ngarkojnë psikologjikisht.