×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

Parashikimet javore 24 me  30-07-23

Kujtimet dhe punët e përditshme ndryshojnë axhendën e komunikimit!

 

Axhenda mujore

Ky muaj është muaji juaj i ditëlindjes! Ndaj ju urojmë ditëlindjen dhe ju urojmë këtë cikël të ri që fillon që ta shfrytëzoni në mënyrën më të mirë të mundshme, duke përfituar nga mundësitë që ju jep dhe duke shmangur grackat.

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Hëna e re më 17 korrik 2023 në shenjën e Gaforres do të lëkundë emocionet tona deri në palcë dhe do të na japë mundësi të lëmë pas atë që na lodh, lodh dhe minon dhe të fokusohemi në atë që na mbush dhe na bën të lumtur. ndihemi të sigurt.

 

Parashikimet javore 17 me 23.07.23

Tensioni dhe ripërcaktimet shkaktojnë përçarje

 

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Marsi, planeti i luftës, veprimit, pohimit dhe seksualitetit, hyn në shenjën analitike dhe të bazuar të Virgjëreshës më 10 korrik 2023 dhe do të qëndrojë deri më 27 gusht 2023, duke e kthyer valën.