Parashikimet

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
21/3-20/4
Dashi javor
22/05/2023 to 28/05/2023

TË PËRGJITHSHME: Juve të shenjës së Dashit, java mund të fillojë me intensitet pasi do të ketë ende ndikimin e katrorit mes Marsit nga shenja e Luanit dhe Jupiterit në shenjën e Demit. Pas të mërkurës 24/5 shumë nga gjërat që kishin krijuar një shqetësim do të fillojnë të “qetësohen”, gjë që do t’ju ​​ndihmojë si psikologjinë, ashtu edhe shlyerjen e detyrimeve. Fundjava është ideale për t'i kushtuar kohë vetes, miqve tuaj, një personi të dashur ose për t'u çlodhur dhe për t'u angazhuar ekskluzivisht në aktivitete që ju mbushin.

SENTIMENTALE: Ditët e para të javës kanë nevojë për vëmendje pasi mund të ketë disa çështje që do të vazhdojnë të shkaktojnë reagime dhe konfrontime mes jush dhe partnerit. Më 26/5, Venusi në shenjën e Gaforres do të formojë një aspekt pozitiv me Uranin në Dem, gjë që do të ndihmojë për të krijuar një atmosferë të mirë në jetën tuaj personale pavarësisht nëse jeni beqarë apo në një lidhje. Në fakt, nëse jeni beqarë, ka mundësi që të ketë një zhvillim të këndshëm në një njohje apo një flert që dukej se kishte bërë rrethin e plotë.

PROFESIONALE / FINANCIARE: Marsi është në shenjën e Luanit dhe forcon kreativitetin, imagjinatën dhe frymëzimin tuaj, të cilët do të jenë aleatët tuaj edhe në punë. Disa ide “të freskëta” duket se po bëjnë pamjen e tyre, por mund të mos jetë ende koha për t'i zbatuar, përpiquni të jeni të duruar derisa të vijë rasti i duhur për të. Aspekti pozitiv i Venusit me Uranin drejt fundit të javës do krijojë kushte shumë të mira për të diskutuar një marrëveshje financiare apo profesionale.

, ,