×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
Astrologjia sot

Nga data 21 deri më 30 qershor, Marsi nga shenja mbretërore e Luanit formon një katror në Uranin shpërthyes nga Demi, një aspekt i pafavorshëm për Demin, Luanët, Akrepët dhe Ujorin e lindur në dhjetditshin e dytë ose ata me Ashendentin dhe planetët personal ( Hëna, Mërkuri, Venusi dhe Marsi) nga shkalla e 18-të deri në 23-të e shenjave të mësipërme.

Astrologjia sot

Nga data 19 deri më 22 qershor, Mërkuri në shenjën lozonjare të Binjakëve do të jetë në një gjashtekendesh me Marsin tek Ujori, një aspekt i favorshëm për Dashin, Binjakët, Peshoren, Shigjetarin dhe Ujorin e lindur në dhjetditshin e dytë dhe për ata me Ashendentin dhe/ose planetet personale (Hëna, Mërkuri, Venusi dhe Marsi) nga shkalla e 15-të deri në

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot

Ajri i rinovimit por me dilema.

Si do të ndikojë tek 12 shenjat kjo Hen e re?

 

Parashikimet javore  19 me 25-06-23

Familja bëhet protagoniste e zhvillimeve!