Ana Shpirtërore në Fundjavë 01 deri 02/07/2023

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

Paçi një fundjavë të mbarë dhe një muaj të këndshëm e të freskët të gjithëve! Këtë dy javë kemi aspekte astrologjike kontradiktore, disa shenja do të kalojnë shumë mirë dhe disa të tjera do t'i kushtojnë vëmendje të veçantë disponimit të tyre posesiv sepse kjo do të sjellë tension në marrëdhëniet e tyre. E shtuna krijon një atmosferë ideale në marrëdhënie për argëtim, zbavitje dhe një humor për të parë dashurinë përmes formës së saj aventureske dhe ka mundësi që të ketë njohje të reja që do të luajnë një rol katalitik në jetën tonë, pasi do të na ofrojnë optimizëm dhe oreks. për të ndryshuar botëkuptimin tonë personal.

E diela krijon tek ne një ndjenjë pasigurie dhe xhelozie, e cila nëse i dalim jashtë kufijve do të bëhemi shtypës dhe do të sjellim tension në lidhjen tonë. Por kujdes sepse më vonë në mbrëmje ngre acarimin dhe nuk do jetë e vështirë të futeni në konfrontime me partnerin apo një njohje të re të mundshme që mund të ekzistojë. Ndaj është mirë që të jemi shumë të kujdesshëm ndaj ndryshimeve të humorit tonë dhe menaxhimi i tij do të luajë një rol vendimtar për rrjedhën e ditës.

 

Zgjidhni shenjën tuaj dhe shikoni se si do të kaloni në sektorin sentimental këtë fundjavë:

DASHI

Juve të shenjës së Dashit, këtë fundjavë dua vëmendjen tuaj sepse krijon prirje dhe humor posesiv. Kështu për ju që jeni në një lidhje apo keni bërë një njohje së fundmi, e shtuna krijon tension në lidhjen tuaj. Diçka po ju shqetëson këto dy ditë dhe është padyshim pasiguria, ndaj kërkoni një raport nga partneri dhe kontrolloni në çdo mënyrë. Ju dëshironi që ai/ajo t'ju dëshmojë se sa serioze janë ndjenjat e tij/saj për ju, sigurisht për shkak se ai/ajo nuk është mësuar me ju në sjellje të tilla,dhe nuk duhet ta teproni.

Për ju që jeni beqarë – Juve të shenjës së Dashit,të shtunën mund të jetë fatale për romancën tuaj. Ju mund të takoni gjysmën tuaj tjetër ose një person mund t'ju tregojë në një mënyrë shumë të fortë se ju do. Nëse gjatë këtyre dy ditëve filloni diçka të re, mos investoni shumë në këtë lidhje, sepse ka shumë mundësi që të jetë një emocion i juaji.

 

DEMI

Juve të shenjës së Demit, ky dyditor është i veçantë dhe shumë i këndshëm për emocionet tuaja. E shtuna ju bën të ndiheni të sigurt për veten, ndiheni optimistë dhe kërkoni harmoni dhe qetësi nga partneri juaj. Ndjeni këtë fundjavë se gjithçka do të shkojë mirë dhe në fakt po bëni gjëra me ldhjen tuaj, të cilat jo vetëm do të kalojnë mirë dhe do të jenë të këndshme, por do të lënë mundësinë që ajo që keni të përparojë më seriozisht.

A je vetem? Gjatë këtyre dy ditëve, mbani mend që e shtuna ju sjell para njohjeve shumë të rëndësishme, do të takoni njerëz që do t'ju jenë të domosdoshëm në një farë mënyre në të ardhmen. Ka mundësi që njohjet që do të bëni gjatë dy ditëve të jenë katalizator për të ardhmen tuaj romantike.

 

BINJAKËT

Juve të shenjës së Binjakëve,Ky dy ditë për ju do jetë harmonik por edhe i qetë. Nuk ka asnjë tension, është një nga fundjavat më optimiste dhe më premtuese për lidhjen tuaj. Po kërkoni të zhvilloni lidhjen tuaj apo nëse diçka në të ka ngecur, tani mund të vazhdoni me ndryshime dhe rinovim. Ajo që do t'ju bëjë shumë të lumtur këto dy ditë është se ju ndjeni shumë fort reciprocitetin në dashuri, asnjë nga ato që ndjeni për personin tuaj nuk është e njëanshme.

Nëse nuk keni partner për momentin, Binjakët, nuk do të ndiheni vetëm këtë fundjavë. Do të jeni mes njerëzve dhe keni nevojë të argëtoheni, pasi nëse do të lindë diçka e re në romancën tuaj, nuk do ta refuzoj si mundësi, por nuk do t'ju them të prisni me siguri. Njohjet që do të bëni gjatë këtyre dy ditëve mund të jenë më të rëndësishme se një lidhje.

 

GAFORRJA

Juve të shenjës së Gaforres emocionuese, kjo periudhë dyditore për ju nuk është më e mira për emocionet tuaja dhe kërkon vëmendje të veçantë. E shtuna ju vë në mendime negative, mendoni se diçka e dyshimtë po ndodh me lidhjen tuaj. Sigurisht që nuk ka asgjë në jetën e tij, por ju jeni të pushtuar nga disponimi posesiv, i cili nëse nuk i kufizuar dhe i moderuar, me siguri do t'ju çojë në tension.

Për juve të shenjës së Gaforrjes, të qenit beqar ju bën të ndiheni tërheqës, duke pasur një mister që një person mund të dëshirojë të dijë se çfarë fshihni. Të shtunën është e mundur të takoni një dashuri të re karmike.

 

LUANI

Juve të shenjës së Luanit,Ja për dy ditë të qeta, paqësore dhe çlodhëse për ju, Luani im. Mund të mos jetë romantike dhe pasionante (jo se po e përjashtoj) por ka një ekuilibër të lakmueshëm mes jush dhe partnerit tuaj. Është një fundjavë shumë e favorshme nëse doni të bëni një shëtitje, të shihni miqtë ose familjen, ose është një kohë e mirë që të dy të arrini hapin. Mund të gjeni edhe një zgjidhje për një temë që ju ka shqetësuar shumë, gjeni një raport të artë në një problem që nuk keni guxuar ta prekni sepse keni menduar se do të hyni në konflikt.

Për ju që jeni beqarë, ky dyditor mund të mos fshehë surpriza romantike dhe njohje të reja, por mund të jetë mjaft pozitive për të nisur diçka për ju. Nëse kohët e fundit keni menduar fort për të ndryshuar diçka në jetën tuaj të përditshme, nëse keni dashur t'i bashkoheni një serie si palestër apo të ndryshoni diçka në shtëpinë tuaj, përfitoni nga këto dy ditë për të transformuar veten.

 

VIRGJËRESHA

Juve të shenjës së Virgjëreshës, kjo fundjavë është mjaft pozitive për emocionet tuaja duke qenë se ju karakterizon drejtpërdrejt. Ju dëshironi të flisni drejtpërdrejt me partnerin tuaj, të zgjidhni çështjet në pritje dhe të afroheni më shumë se kurrë. Është sikur këto dy ditë po e bëni të qartë pozicionin tuaj me ndershmëri të pabesueshme, po e bëni të qartë pozicionin tuaj. Ju gjithashtu kërkoni nga partneri juaj t'ju japë përgjigje të qarta. Diçka më thotë se do të lidheni absolutisht si çift këto dy ditë.

Për ju që jeni beqarë, dijeni se kjo ngjarje dyditore do ju ndihmojë shumë në gjetjen e zgjidhjeve të mëdha dhe radikale për jetën tuaj të dashurisë. E shtuna ju ndihmon të përballeni me frikën tuaj. Nëse doni të largoni vetminë tuaj, është koha për të identifikuar dhe korrigjuar qëndrimin tuaj, diçka që ju privoi nga shoqëria romantike.

 

PESHORJA

Juve të shenjës së Peshores, këto dy ditë për ju që keni një lidhje, kjo dy ditë kërkon vëmendje. Të shtunën ju kërkoni një angazhim më të qartë ose më të ngushtë, pothuajse e kërkoni atë, bëheni pa e kuptuar më shumë posesiv - ose kjo patjetër ju çon në pikën që ta shtyni emocionalisht mashkullin tuaj. Me aq sa mundeni dhe kufizoni sa më shumë, mos e shfaqni në asnjë mënyrë xhelozinë tuaj, edhe nëse mendoni se ka diçka të keqe në lidhjen tuaj, përgjigja është se asgjë nuk do të ndodhë.

Për ju që jeni beqarë, Juve të shenjës së Peshores, do t'ju zbuloj se keni një shans shumë, shumë të lartë për të takuar një dashuri të madhe këtë fundjavë. Pra, sytë e tu të janë katërmbëdhjetë sepse po flasim për një dashuri fatale dhe subversive, nga ato që rrallë e takojmë.

 

AKREPI

Juve të shenjës së Akrepit,ky dyditori ka shumë pastrim për ju emocionalisht! Kështu planifikoni t'i tregoni partnerit tuaj dhe po kërkoni një zgjidhje për çështjet që e bënë lidhjen tuaj jofunksionale. Ju shquheni për ndershmërinë dhe integritetin tuaj këtë fundjavë, dëshironi të zgjidhni problemet dhe gjithashtu të vendosni lidhjen tuaj në një bazë të re!

Juve të shenjës së Akrepit,juve që jeni beqarë, e di që kjo periudhë dyditore të krijon një skenë shumë të bukur dhe të nxehtë në anën entimentale. Nuk e përjashtoj që me një person nga e kaluara juaj ka shumë mundësi që pasioni juaj të ndizet brenda dy ditësh. Një natë pasionante mund të jetë rasti për të ripërcaktuar ndjenjat tuaja për atë person.

 

SHIGJETARI

Juve të shenjës së Shigjetarit, kalofshi dy ditë shumë të bukura dhe të këndshme për ju. Harrojini tensionet, fërkimet apo momentet kur nuk po kalonit aq mirë me lidhjen tuaj. Ky dyditor për ju duket si një oaz për lidhjen tuaj, mund të kaloni mirë dhe të gjeni një raport të artë në një temë që ju pengon prej kohësh. Është një nga fundjavat më të këndshme që keni përjetuar ndonjëherë dhe nëse dëshironi të argëtoheni dhe të bëni një udhëtim të vogël me partnerin tuaj, jo vetëm që do të kaloni një kohë fantastike, por do të jetë një dy ditë e shkëlqyer.

Dilni me njerëzit tuaj miqësorë, ku shkoni nuk është aq e rëndësishme, ajo që ka rëndësi është se si do të kaloni dy ditë intensive me shumë buzëqeshje dhe optimizëm. Gjatë këtyre dy ditëve ka një nevojë të madhe për t'u dashuruar dhe për të gjetur diçka të re në jetën tuaj sentimentale, unë do t'ju zbuloj se po, ajo që dëshironi mund të ndodhë.

 

BRICJAPI

Juve të shenjës së bricjapit,Këto dy ditë krijojnë një pasiguri të madhe dhe mungesë besimi te partneri juaj. Pra, nëse ia shprehni frikën partnerit tuaj, e kuptoni se kjo do të çojë në tension dhe ankesa. Unë do t'ju sugjeroja që, aq sa mendoni se instinkti juaj po ju thotë se diçka negative po ndodh në lidhjen tuaj, herën e parë do të bini jashtë.

Ky dyditor është i papritur për ju që nuk keni partner, ka shumë mundësi që një dashuri e madhe të dalë në pah dhe t'ju bëjë të rishikoni shumë. Të shtunën ka mundësi që kjo dashuri të mos jetë e vërtetë, por të dalë diçka që nuk e meritoni realisht.

 

UJORI

Juve të shenjës së Ujorit që keni një lidhje, ky dyditor është shumë i mirë për të ndjerë shoqërinë dhe dashurinë nga partneri juaj. Do bëheni tepër të afërt dhe nëse nuk do të shkoni në një udhëtim, do të jetë një rast i mirë për të diskutuar për të ardhmen e lidhjes suaj. Momentet e lumtura dhe romantike mund të krijojnë atmosferën perfekte për të kaluar një fundjavë të mrekullueshme. Shfrytëzojeni sa më shumë.

Fundjava juaj do jetë e shkujdesur, do të dilni me miqtë ose do të planifikoni të shihni familjarët. Sa për atë rrahje të ëmbël zemre të dashurisë që do të ndjeni kaq gjatë, do t'ju duhet pak kohë shtesë. Më e mira nuk ka ardhur ende, mbajeni në mendjen tuaj.

 

PESHQIT

Juve të shenjës së Peshqve,Këto dy ditë do të kaloni një fundjavë shumë të fortë. Ju i hapni letrat partnerit tuaj dhe i shprehni në mënyrën më të qartë se çfarë do të ndodhë tani e tutje në lidhjen tuaj, është një nga dy ditët më shpresëdhënëse që keni përjetuar në marrëdhënien tuaj dhe kjo sepse me ndershmërinë tuaj kërkoni personin që pëlqen t'ju zbulojë atë që ai ndjen për ju. Përgjigjet që do të merrni jo vetëm ju mbulojnë, por ndiheni shumë optimistë për të ardhmen e lidhjes suaj.

Nëse kohët e fundit keni qenë vetëm, Juve të shenjës së Peshqive, por brenda jush ka dikë që të tërheq, ka shumë kohë për të treguar në mënyrë më të qartë se çfarë ndjeni dhe çfarë dëshironi nga ky person. Nuk e di nëse keni ndërmend ta thoni drejtpërdrejt, por ajo që ka rëndësi është që të bëheni shumë të sinqertë me veten dhe kjo është gjëja më e rëndësishme nga të gjitha.

Shiko gjithashtu