Pushimet së bashku: çfarë të bëni me secilën shenjë, në mënyrë që të mos jetë hera e parë dhe e fundit!

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

 

Por këtu dhe atje, re të vogla shqetësimi dhe ankthi për rrjedhjen e tërë sipërmarrjes e bëjnë pamjen e tyre, me të drejtë, kështu që mbase pasi pushimet e para së bashku janë një provë e rëndësishme për marrëdhënien tuaj.Pra, si mund të përgatiteni siç duhet? C’farë duhet të shmangni dhe çfarë të mbani në mend në mënyrë që kjo festë të jetë një ëndërr e bukur dhe jo një makth i zymtë? Në varësi të shenjës së dashurisë tuaj, përgjigjet janë të gjitha këtu!

 

Dashi

Nëse jeni duke pritur për orët pa mbarim të diellit, duke u dorëzuar në dhomën e diellit dhe duke pushuar nën shëtitjet e qeta në rrugica, thjesht fshini të gjithë pamjen dhe shkoni nga fillimi.Pushimet me Dashin janë larg nga koncepti i mësipërm, në fakt ato përbëhen kryesisht nga pjesëmarrja juaj në çdo lloj aktiviteti.A doni ski nëujë?A doni vallëzimin e plazhit?A doni sporte ujore?A doni shëtitje bregdetit? Do të keni gjithçka, me Dashin. Nëse nuk doni ndonjë nga të mësipërmet, atëherë mund të merrni pjesë si spektator, duke e shikuar atë me një entuziazëm dhe admirim të pafund dhe duke bërë shumë foto në veprim.

 

Demi

Pushimet me Demin nuk përfshijnë asgjë që ka të bëjë me aventurat. Ju të dy do të shijoni orët e pafundmetëseksit dhe ushqimi, të cilat do të ndërpriten nga disa zhytje relaksuese në detin e freskët ose një shëtitje përreth, për ta kapur përsëri nga aty ku e keni lënë. Gjëja e sigurt është se ju do të relaksoheni aty ku nuk shkon dhe e vetmja "lodhje" do të jetë nga shumë seks - të paktën do të digjni kaloritë e bollshme që do të merrni nga ushqimet tuaja të shijshme në tavernat përreth dhe pjatat luksoze që shërbimi i dhomës do të sjellë.

 

Binjakët

Nëse profesioni juaj ka të bëjë me marrëdhëniet me publikun, atëherë përgatituni të punoni në pushime, pasi me një Binjakë do ta bëni gjithmonë këtë. C’do person brenda një rrezeje prej njëqind kilometrash do të bëhet miku juaj, dhe brenda disa ditësh do të përshëndetni të gjithë kur tëdilni jashtë, me një intimitet sikur të ishit në lagjen tuaj. Një darkë romantike për dy do të kthehet në kohë rekord në një mbledhje, pasi çdo kalimtar që kalon pranë dhe ndalet për t'ju përshëndetur, do të pranojë një ftesë për t'u ulur me ju. Pra, lini mënjanë takimet melankolike dhe përgatituni për ditë të tëra me miq, biseda, por edhe udhëtime të vazhdueshme, në mënyrë që të mos mërziteni - dhe të njiheni me banorët në anën tjetër të ishullit natyrisht ...

 

Gaforrja

Gaforrjaështë ajo që do t'ju ofrojë atë që e imagjinoni, kur të dëgjoni frazën "pushimet e para romantike së bashku". Do të ketë shumë qetësi. Do të ketë shumë ledhatime, përqafime, perëndime të diellit, pamje të dashura, vaktet nën shandanë, shëtitje romantike buzë detit, ku do të gdhendni emrat tuaj në rërë në zemër, banjot e natës, netët para një zjarri të vogël në plazh, ku do të shikoni duke përqafuar reflektimin e hënës në detin e qetë, me pak fjalë gjithçka romantike do të jetë në këtë festë. Nëse tani imagjinoni trazira, ahengje dhe vallëzime në klubet e ishullit deri në mëngjes, atëherë më mirë lejoni që ky skenar të mbetet në fushën e imagjinatës suaj dhe as mos e sugjeroni!

 

Luani

Pushimet e parë me ju, dashuria e tij e re, është diçka që Luani ka nderin dhe krenarinë e tij, dhe kjo është arsyeja pse ai do të dëshirojë të tregojë veten tek të gjithë për këtë. Nga njëra anë kjo tingëllon shumë mburrëse, por nga ana tjetër gjëra të tilla si plazhe të izoluara, ishuj të shkretëtirës ose kampe të vetmuara të lira janë në listën e zezë për Luanin.C’farë të bëni nëse ai po ju fsheh?Pra, krahu me durim, këpucë që do të jenë të rehatshme dhe të qëndrueshme kur ecni (sepse thembra e pafund hipur në rrugët me kalldrëm para kafeneve më të ngarkuara është një sipërmarrje e rrezikshme dhe mund t’ju ​​bëjë të qëndroni në këmbë, por për arsye të gabuara) vendosini ato të bëra mirë dhe përgatituni për daljet në botë.

 

Virgjëresha

Nëse gjatë këtyre pushimeve të para së bashku vendosni që dëshironi të shkëputeni nga Virgjëresha, mund ta bëni atë shumë lehtë dhe pa dhimbje për të gjithë. Vetëm sigurohuni që t’i lini gjërat tuaja kudo, mbushni dhomën me rërë nga këpucët, shkoni në shtrat në mesditë në çarçafët e pastër pa bërë më parë dush, lini pastat e dhëmbëve të shpërndara në lavaman, hiqni rrobishanin dhe hidheni aq të palarë në dyshemenë e banjës, krihuni dhe mbushni vendin me flokë. Gjithashtu kthejeni lart e poshtë valixhen e tij duke gërmuar gjërat e tij, për të gjetur tabletën e tij dhe për ta marrë atë me vete kur shkoni për një banjë, duke pikuar ujë nga flokët tuaj mbi të dhe duke harruar atë në rërë. Nëse dëshironi të qëndroni së bashku, atëherë MOS bëni asgjënga të mësipërmet...

 

Peshorja

Pushimet me Peshoren mund të jenë shumë të bukura, për aq kohë sa ju nuk bëni gabim ta çoni atë në ndonjë hotel të keq nga ata me dekor të tmerrshëm, piktura tragjike në mure dhe perde të llahtarshme lulesh. Prandaj sigurohuni që ai të jetë në një ambient elegant, në mënyrë që të ndjehet rehat. Kjo është se si ai do të fillojë të njohë "testikujt", të cilët duket se askund nuk shqetësojnë asnjë moment paqësor dhe, pa e kuptuar se nga erdhi, ju e keni gjetur veten duke u përpjekur të gjeni ndeshjen e duhur për të gjithë.

 

Akrepi

Nëse keni frikë se pushimet me një Akrep do ju bëjnë të mërziteni, besoni se fjala "e mërzitshme" është diçka që nuk do të karakterizojë në asnjë nga çastet tuaja të zakonshme. Pushimet tuaja do të jenë plot pasion dhe alternime. Nga romanca supreme, do ta gjesh veten në një mosmarrëveshje të ndezur në rrudhat e një syri dhe më pas do të kesh seks pasionant, si një vulë e pajtimit tënd. Së bashku me Akrepin do të jetoni për një kohë në ekstreme, megjithatë ajo që keni parë nga ana e saj negative nuk është asgjë, derisa të bëni gabimin të shikoni një përfaqësues simpatik të seksit të kundërt i cili do të kalojë përpara jush.

 

Shigjetari

Nëse gjysma juaj tjetër është Shigjetari, atëherë ju këshillojmë që të mos investoni shumë para në çdo dhomë të shtrenjtë të një hoteli luksoz, plot me lehtësira dhe shërbime hotelerie, sepse ato do të shkojnë drejt harxhimeve dhe është për të ardhur keq në kohë të tilla. Rezervoni dhomën më të lirë dhe më të varfër në ishull, pasi që rrallë do ta shihni, pasi Shigjetari do t'ju dëshirojë gjithmonë që t'i bëni gjërat mbrapa dhe me radhë, dhe ndryshe çdo herë. Vetëm të ulesh dhe të pushosh në dhomë nuk është diçka që do të ndodhë për të kthyer njerëzit me kokë poshtë, kështu që merrni shumë pije tonike, vitamina, guxim dhe mos harro të marrësh disa ditë pushimi për të pushuar kur të mbarojnë pushimet me të.

 

Bricjapi

Momentet e pafundme të verës, netët e gjata dhe të qeta, situatat e qeta dhe të organizuara janë ato që do të takoni kryesisht në pushimet tuaja me Bricjapin. Programi i ditës do të jetë pak a shumë i njëjtë gjatë gjithë festave dhe gjithçka do të shkojë pa probleme. Nëse tani jeni duke kërkuar për aventura dhe emocione, atëherë ka vetëm një mënyrë për t'i gjetur ato me Bricjapin: përpiquni ta bëni atë të hapur për ju. Eshtë diçka që do t'ju mbushë me emocione të forta, pasi përpjekjet tuaja aventureske do t'ju mbushin me kaq shumë adrenalinë sa që as një orë lyerje me kanoe në ujërat e shkumëzuara të lumit më të egër nuk mund të ofrojnë.

 

Ujori

Ujori dhe pushimet e thjeshta, të zakonshme, janë gjëra që nuk shkojnë së bashku, e anulojnë njëri-tjetrin jashtë, si ta bëjnë atë. Ujori juaj, nëse nuk e njihni mjaftueshëm, me siguri do t'ju befasojë në festë me shpirtin e tij inovativ dhe aventuresk. Mos prisni të bëni gjithçka që bëjnë njerëzit e tjerë, mënyrën se si e bëjnë atë ose orët që ata e bëjnë atë. Nga më i vogli deri tek më i madhi, gjithçka që bëni në pushimet tuaja do të përbëhet nga ide inovative, larmi dhe surpriza. Tani, nëse këto surpriza do ju duken të këndshme apo të pakëndshme, kjo është ajo që do të tregojë se sa shumë ju përshtateni në realitet.

 

Peshqit

Me Peshqit do t'ju jepet mundësia të zbuloni romancën në gjithçka. Not në det së bashku? Eshtë romantike.Shtriheni mbi peshqirët tuaj duke bërë banjodielli paralelisht pranë?Eshtë romantike. Oktabod me uthull në tavernë me ouzo buzë detit? Shëtisni nëpër rrugicat e ishullit me një hap të ngadaltë duke mbajtur duart?Lërimi i natës në mollëzat e plazhit duke qëndruar përreth me yjet? Merreni me mënd, oh, po! E gjithë kjo është romantike! Pra, kini kujdes që mos ta prishni atë duke nënvlerësuar rëndësinë e momenteve të vogla por të rëndësishme për të. Nëse e gjithë kjo melankolia ju mbyt, mos u frikësoni. Mendoni se këto mbidoza të romancës funksionojnë gjithashtu si balancues i ashpërsisë së rutinës suaj të përditshme në shtëpi.

Porosite tani hartën  tende personale në: 
https://www.astrologu.al/sq/parashikime-personale

 

Mos harroni ti bëni Like faqeve tona në Facebook

www.facebook.com/astrologu.al.JorgoPulla

www.facebook.com/www.astroshop.al.JorgoPulla

pasi dhe të bëheni pjesë në grupin tonë

www.facebook.com/groups/jorgopulla.astrologu

Për të qënë gjithnjë të informuar për ofertat dhe shortet që ne organizojmë EKSKLUZIVISHT dhe vetëm për pjestarët tanë…

Pra, do të ishte më mirë të qëndroni të qetë dhe të pretendoni qetësisht, duke kultivuar më tej talentin tuaj unik së bashku me astrologun tuaj personal në www.astrologu.al/parashikime-personale

Ju presim…

Shiko gjithashtu