Marrëdhëniet verore: Marrëdhënie jete apo Aventura me datë përfundimi?

Sa shanse ka marrëdhënia juaj për të rrëzuar klishen e mësipërme dhe çfarë mund të bëni për të vendosur dorën tuaj për të arritur këtë përmbysje?

 

Dashi

Me një Dash, sfida e qëndrimit të dimrit së bashku është e madhe, pasi do t'ju duhet shumë përpjekje nga ana juaj për të mbajtur interesin e tij të ndezur gjallë. Ai mund të sillet sikur të gjente dashurinë më të madhe të jetës së tij në fytyrën tuaj për momentin, por mbani në mend që të mos lejoni që ngjarje të tilla t'ju joshin. Shumë herë Dashi mund të "harrojë" sjelljet e - jo aq larg - së shkuarës duke ju lënë të pyesin nëse ishte e gjithë imagjinata juaj.

 

Demi

Nëse personi që ju intereson është Dem, atëherë ju keni privilegjin e trajtimit të ndershëm. Demi nuk do ta porosisë qiellin me yjet, e as nuk do t'ju japë premtime për devotshmëri të përjetshme, përkundrazi ai do ta bëjë të qartë në çdo mënyrë se dëshiron kohë derisa të mund të vendosë nëse dëshiron që njohja juaj e verës të zgjatet edhe për dimër. . Mos e shtyni atë dhe nëse vërtet jeni të interesuar për diçka më shumë me të, jepini kohën e duhur. Përveç kësaj, mos harroni se e mira është e ngadaltë të ndodhë...

 

Binjakët

Me një Binjak, njohja juaj verore shkon përtej një skenari të një filmi romantik: punët e dashurisë, ndërsa spërkateni në det, premtime për jetë, fjalë të mëdha dhe shprehje dashurie. Nëse nuk doni të përfundoni duke fshirë furishëm fotot tuaja të festave ndërsa qortoni veten që u mor me vete, mbani rezervimet tuaja. Ekzagjerimi në flirtim është një tipar klasik i shenjës së tij zodiakut dhe është mirë të "mbani një shportë të vogël". Nëse sigurisht që dëshironi të shijoni një marrëdhënie kaq të fortë, aventureske dhe të dyshimtë, atëherë ju keni një person të përsosur që t’ia ofrojë, kështu që shkoni për të!

 

Gaforrja

Nëse jeni duke kërkuar për një flirtim veror pa shumë më tej, atëherë me siguri do t'ju zhgënjejmë sepse Gaforrja nuk është zgjidhja më e mirë, pasi ka shumë të ngjarë që njohja juaj nuk është diçka oportuniste për të. Gaforrja është një lloj "marrëdhënie", ai dëshiron që gjithçka që krijon të zgjasë dhe atij nuk i pëlqen asgjë e rastësishme, sipërfaqësore dhe e përkohshme, e lëre më asgjë që ka të bëjë me çështjet e zemrës.Pra, ajo që ju duhet të mendoni këtu nuk është nëse Gaforrja dëshiron që ju të vazhdoni në dimër, por nëse dëshironi.

 

Luani

Në mënyrë që rrugëtimi juaj i zakonshëm të zgjasë gjatë dimrit me Luanin, ju duhet të arrini disi me magji të ruani sharmin dhe joshjen e papërmbajtshme që rrezatonit kur qarkullonit me lyerjen tuaj sensuale dhe rrobën tuaj mbresëlënëse nën nxehtësinë diell, edhe kur shfaqeni në xhaketa të trasha, kapele dhe çizme dimërore ose pizhame dhe çorape të trasha në netët e ftohta të dimrit. Për fat të keq, pasi të humbasë kjo bukuri, ju zakonisht shihni një Luan duke ikur me të…

 

Virgjëresha

Nëse dashuria juaj e verës është një Virgjëreshës, është absolutisht e sigurt që nuk do të merrni manifestime entuziaste të dashurisë dhe adhurimit, as nuk do të dëgjoni premtime për devotshmëri të përjetshme, pasi si një mbrojtës i arsyes dhe maturisë ai do të preferojë të mbaj të gjithë çështjen e ulët. Ai nuk i pëlqen të bjerë kokë mbi thembra në marrëdhëniet e tij, as të bëjë lëvizje dhe zgjedhje të parëndësishme, kështu që nëse ai vërtet interesohet për ju ai do ta kërkojë atë më tej pas pushimeve, pa këtë natyrisht që do të thotë se do të humbni kontaktin ndërkohë.

 

Peshorja

Në ditët e rastonit të verës, ku gjithçka është e qetë, e qetë, e shkujdesur dhe idilike, Peshorja duket se i është dhënë plotësisht të njohurit tuaj dhe më shumë sesa e gatshme t'i jepni asaj një vazhdim. Por kur ai kthehet në rutinën dhe realitetin e ashpër të jetës së përditshme, zbarkimi i tij është aq i mprehtë sa e bën atë "të rëndë" nganjëherë, duke bërë që ai të tregojë një sjellje që duket se largohet nga çështja juaj. Nëse vërtet dëshironi të jeni bashkë në dimër, jini të durueshëm derisa të mësohet të ktheheni dhe të peshoni opsionet e tij.

 

Akrepi

Akrepi sensual e konsideron një domosdoshmëri të pushimeve të tij një dashuri të fortë verore. Për të, një pushim pa dashuri dhe pasione është një mojito pa akull të shtypur: zhgënjim i pastër. Kështu që i gjithë ky pasion dhe intensiteti i festave të mos bëjnë krahë me faktin se do të vendosni këmbë në anijen e kthimit, duhet të vazhdoni të mbani gjallë interesin e tij me doza të mëdha misteri, sensualiteti dhe "loje" të zgjuar që do ta mbaj atë vazhdimisht vigjilent. Nëse keni arritur ta keni atë vazhdimisht në djegie të thëngjillit, atëherë gjithçka do të jetë mirë.

 

Shigjetari

"Sytë që nuk shihen shpejt harrohen" thonë njerëzit e mençur dhe ndoshta i referohen një Shigjetari. Mos bëni gabim kur të ktheheni nga pushimet për të rënë përballë punës dhe detyrimeve duke besuar se ai do t'ju presë me një përqafim me kujtimet e verës tuaj pasionante, sepse nëse i lini ditët të shkojnë pranë me shumë mundësi ju do ta gjeni "diku tjetër" ». Por ki kujdes: ki kujdes që të mos shkosh në ekstremin tjetër dhe të mos biesh me fytyrë në romancën tënde sepse kjo gjithashtu do të sjellë pasoja negative. E përsosur në çdo mënyrë.

 

Bricjapi

Nëse jeni të interesuar për një vazhdim në njohjen tuaj të verës me një Bricjap, atëherë ka shanse ta keni atë, mjafton që i gjithë koncepti i marrëdhënies tuaj të mund të futet në tërësinë e përgjithshme të jetës së tij dhe të mos kundërshtoni planet e tij të ardhshme. Bricjapi nuk është lloji për të hyrë në procesin e ndryshimit dhe sakrificës në mënyrë që marrëdhënia juaj të bëhet pjesë e rutinës së tij të përditshme.Tani, nëse e gjithë lënda juaj bashkohet me planet e tij dhe vazhdon me qetësi, pa mundim dhe në mënyrë harmonike, atëherë ai është mirë.

 

Ujori

Natyra ajrore e Ujorit dhe fakti që ai zakonisht shkel diku tjetër dhe është diku tjetër, mos e bëni atë më të besueshëm në çështjet e premtimit, planifikimit dhe kursit të përbashkët të ardhshëm në jetë. Ka shumë të ngjarë që ai madje nuk ka hyrë në procesin e të menduarit në një mënyrë konvencionale dhe të zakonshme për temën e marrëdhënies tuaj dhe situatës tuaj të ardhshme në përgjithësi. Mënyra e vetme për të prishur sa më sipër dhe për të fituar terren, është të dalësh vetë një karakter edhe më i pakapshëm, i ajrosur , duke e privuar atë nga monopoli i tij në situata të mendimit abstrakt dhe gripit.

 

Peshqit

A është dashuria juaj e verës një Peshk? Atëherë do të dini që ai e jetoi këtë njohje në mënyrë të plotë, me romancë pa nesër, traditë të pakushtëzuar, ëmbëlsirat, nazistët dhe fjalët e bukura poetike nën yje. Të gjitha sa më sipër ishin të vërteta për Peshqit - të paktën për ato momente. Kështu që nëse nuk doni të shihni që gjithçka të bëhet një kujtesë e largët gjatë dimrit, sigurohuni që ta rrisni vazhdimisht romancën e tij me doza të vogla stimuluese të ëndërrimit të ditës ose duke i kujtuar atij sa më shpesh që të mundeni skena të dashura nga pushimet tuaja ndërsa shikoni në oxhak, për shembull. , të mbështjella me një batanije dhe të përqafuar, ndërsa jashtë erës së fortë të natës së rëndë të dimrit do të dëgjohet.

Porosite tani hartën  tende personale në: 
https://www.astrologu.al/sq/parashikime-personale

 

Mos harroni ti bëni Like faqeve tona në Facebook

www.facebook.com/astrologu.al.JorgoPulla

www.facebook.com/www.astroshop.al.JorgoPulla

pasi dhe të bëheni pjesë në grupin tonë

www.facebook.com/groups/jorgopulla.astrologu

Për të qënë gjithnjë të informuar për ofertat dhe shortet që ne organizojmë EKSKLUZIVISHT dhe vetëm për pjestarët tanë…

Pra, do të ishte më mirë të qëndroni të qetë dhe të pretendoni qetësisht, duke kultivuar më tej talentin tuaj unik së bashku me astrologun tuaj personal në www.astrologu.al/parashikime-personale

Ju presim…

Shiko gjithashtu