Cilat data favorizojnë ribashkimin pas ndarjes ne vitin qe lam pas dhe rikthimi në vitin 2020?

Cilat data favorizojnë ribashkimin pas ndarjes ne vitin qe lam pas dhe rikthimi  në vitin 2020?

Periudhat e planeteve ne krahun e kundert  sjellin gjithmonë mundësi për t'u lidhur. Pra, le ta shohim në vitin 2020 kur ekziston një shans më i madh që një partner qe keni pasur ne nje te shkuar te rikthehet?.

Merkuri  ne Retrograde( ne krahun e kundert) sjell rikthime ne anen shpirterore per  vitin 2020

Sigurisht, periudhat kur  Mërkuri eshte  ne retrograde janë gjithmonë një mundësi  e mire për t'u ribashkuar. Gjatë rrjedhës së Mërkurit në  retrospektivë,ne (anen e kundert)

Per kete vit  2020, Mërkuri do të jet në anen e kundert ne keto  periudha si  më poshtme, duke siguruar mundësi për t'u rilidhur te gjithe juve qe keni pasur ndarje me para shikoni se kush favorizohet me shume ne kete vit ne lidhje me rilidhjet  nga e shkuara   në të gjitha shenjat e zodiakut.

1. Merkuri ne anen e kundert  në Peshk (18/02/2020 - 04/03/2020, në Ujor(05/03/2020 - 11/03/2020).

2. Merkuri ne anen e kundert  ne Gaforre  (19/06/2020 - 13/07/2020).

3. Merkuri ne anen e kundert në Akrep (15/10/2020 - 28/10/2020),në Peshore(29/10/2020 - 4/11/2020).

Aferdita ne anen e kundert  në Binjakë sjell I /e dashurit tuaj  nga e kaluara .

Periudha 13/05/2020 - 25/06/2020 kur  Aferdita  është duke u rikthyer ne anen e kundert është një periudhë shumë e fortë për t'u ribashkuar perseri me i/e dashuren tuaj . Kthimi I dashuris  te së kaluarës ka shumë të ngjarë te realizohet , por duhet të mendoni me kujdes përpara se të merrni këtë vendim serioz.

Kur eshte mundesia qe te jet shume  e pershtateshme kithimi i/e dashures tuaj  në vitin 2020  kur  Marsi ndodhet ne retrograde favorizon ribashkimin e marrëdhënieve.

Në periudhën 09/09/2020 - 14/11/2020 shanset për një ish të kthehen janë të larta dhe veçanërisht këtë vit përkojnë me Merkurin ne  retrograde.dashuria me personat  e së kaluarës  kthehen dhe juve jeni  ne dileme  të përballemi me një cikël të jetës suaj qe ju ka lodhur merzitur shume por  që nuk është mbyllur dhe pse  kjo lidhje ju ka  dëmtuar juve perseri e deshironi dhe adhuroni ate lidhje . Sidoqoftë, ribashkimi në kete kohe  eshte mese e mundur kjo mvaret me teper tek shenjat ku planeti Merkuri aferdita ndodhet ne ane te kundert

Cilat shenja të zodiakut ka shumë të ngjarë të rilidhen përsëri në vitin 2020…………

Akrepi

Yjet do te ju shtyjnë  juve te shenjes se Akrepit  të kërkoni  një ribashkim në vitin 2020. Njerëzit e lindur me nën shenjën e Akrepit kanë tendencë të kenë emocione të forta. Në marrëdhëniet e Akrepit, nuk ka vend për tu menduar shume ka te bej me shpejtesi ne vendime qe duhet te merrni  .Nëse viti i kaluar ishte viti i përfundimit të një historie të madhe dashurie, 2020 ju lejon t’i jepni marrëdhënies tuaj një shans të dytë. Nëse keni humbur i/e dashuren tua  tuaj dhe dëshironi të lidheni me të në vitin 2020, kontaktoni atë para se të jetë vonë ... Dhe mos harroni të merrni shënime nga mësimet që keni mësuar nga e kaluara!

Shigjetari

Shenja e Shigjetarit është jashtëzakonisht e favorshme për ribashkimin në vitin 2020. Ana shpirterore  per juve te shenjes se  Shigjetarit premton të jetë inkurajuese në kthimin e një ish-partneri/e  të dashur. Ndërsa viti 2019 ishte një vit i ndarjeve , ky vit mund të jetë ai i pajtimit. Nga fillimi i vitit 2020 do të reflektoni në marrëdhëniet tuaja të mëparshme dhe do të mendoni për atë që mund te keni qen juve fajtori/e  dhe keni arritur në ndarje. Ju mungon ish-i/e dashura  juaj? A e kuptoni se nuk mund ta imagjinoni jetën tuaj  pa këtë person? Mos hezitoni të bëni gjithçka për t'i gjetur ate dashuri te humbur . Ka shumë shanse për të ndarë të njëjtat ndjenja me ju dhe ta shihni atë të kthehet , dhe te shkoni deri ne martese ..

Virgjëresha

Nëse jeni të interesuar të rikthehet  i/e dashura juaj , edhe pse viti i kaluar ishte një vit i dhimbshëm për emocionet tuaja, viti 2020 do të tregohet shumë premtues për Virgjëreshën. A keni pësuar një ndarje të dhimbshme që ju dhemb  zemra edhe sot ? Hidhërimi dhe zhgënjimi duket se i hapin rrugë pajtimit dhe ribashkimit në vitin 2020! Një mënyrë për t'u ribashkuar me i/e dashuren tuaj:  duhet të pranoni se keni bërë gabime, të dyfishoni përpjekjet tuaja, ta bëni atë të lumtur.i/e dashuren  tuaj do të kthehet dhe marrëdhënia juaj do të ketë një të ardhme të ndritshme!

Peshqit

Megjithëse  juve te kesaj shenje jeni  shumë të qetë në natyrë, problemet jan pjes e jetes sot te perditeshme e rendesishme eshte qe ne kohen ideale ti zgjidhim . Peshqit pa dyshim do të pësojnë një rikthim me i/e dashuren e tyre tani  në vitin 2020, viti 2020 mund t'ju lejojë të jepni një shans të dytë për historinë tuaj te merziteshme qe mund te keni pasur ne te kaluaren . Eshtë gjithashtu e nevojshme të tregoni guxim të komunikoni me ish-in tuaj. Edhe nëse ai,ajo  nuk reagon menjëherë, është e sigurt që komunikimi juaj do të prekë ndjenjat e i/e dashures suaj  dhe brenda vitit do të kthehet në përqafimin gezime me juve . Kini kujdes, të mos bëni të njëjtat gabime si në të kaluarën.

Shenja të tjera të zodiakut

Në fakt, jo të gjitha shenjat ehoroskopit  kanë të njëjtat aftësi për të trajtuar marrëdhëniet me një ish-partner që nga fillimi, gjë që padyshim që nuk është gjithmonë e lehtë.Shenjat  e përmendur më lart janë favorizuar shumë nga planetët per  vitin 2020, por kjo nuk do të thotë që pjesa tjetër nuk do të ketë mundësi të rilidhen. Për shembull, pavarësisht nga viti,kohakur ka ndodh njohja apo ndarja , Binjakët, Virgjëresha dhe Peshorja janë shenja të horoskopit  që ka shumë të ngjarë të kenë marrëdhënie të suksesshme me persona nga e kaluara, pavarësisht nëse kjo do të ishte një marrëdhënie romantike apo jo. Binjakët janë miqësorë me natyrën dhe kanë fuqinë për të biseduar dhe falin , Virgjëresha e di se si të hapë nje kapitull të ri në jetën e tyre dhe Peshorja dëshirojnë harmoni në të gjitha marrëdhëniet e tyre. Meqenëse ato janë shenja të ajrit , është e lehtë për ta marr veten  pas një prishjeje dhe ta shndërrojnë marrëdhënien në diçka të re. Pra, përveç ndikimeve  planetare, duhet të shohim gjithmonë sinjale të tjera astrologjike në lidhje me persona te tille qe kan mundesit ne lidhje ne kohen e duhur kjo mvaret shume dhe nga harta personale e cdo personi që tregon  nëse dhe kur do të ketë një rilidhje.

Nëse shenja juaj e zodiakut nuk është në këtë listë, nuk do të thotë që nuk do të jeni në gjendje të riktheheni përsëri me një ish-partner. Siç e përmenda  më lart , gjatë periudhave retrograde të planetëve dihet që njerëzit nga e kaluara kthehen në jetën tonë. Vetëm këto janë shenjat e horoskopit  që në vitin 2020 kanë më shumë fat që të rilidhen me një dashuri të së kaluarës. Sidoqoftë, kujdesi duhet sepe ky shans qe do te ju vij tani ne kete vit nuk keni per ta gjetur me edhe nese  e kerkoni nuk kthehet me nese juve e eneglixhoni per here te dyt ate lidhje dashurie, shoqerore, miqesi e vjeter  etj etj per me ter klikoni ne www.astrologu.al per te lexuar kombinimet e shenjave . ose takime online me astrologet tane  , mesoni se si te abonoheni qe te shikoni kur eshte koha e mire per ribashkim apo njohje  gjithcka I merni online .

Shiko gjithashtu