Astra Weekend! Ana Shpirtërore në Fundjavë 20 deri 21/5/2023

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

 

Një fundjavë të mirë dhe të bukur të gjithëve!! Ditën e shtunë diskutimet që do të zhvillohen do të jenë zbuluese, do të ketë sinqeritet në dialog, fjalët do të jenë të qarta dhe informuese sidomos në rastet kur ka dyshime dhe mendimet janë të dyshimta. Dita do të arrijë të ndryshojë status,çiftet do të dalin nga kushtet monotone dhe rutina e lidhjes. Për beqarët do ketë takime dhe qasje të papritura që do hapin horizonte të reja.

Të dielën mendimet dhe ndjenjat do të thellohen, kërkimet do jenë më të qarta, çështjet psikologjike që shkaktojnë pasiguri dhe iluzione do të zgjidhen. Dita do të krijojë terren të përshtatshëm për afrime, disponimi do të jetë social, do të ketë nevojë për shoqërim dhe argëtim.

Lexoni shenjën dhe ashendentin tuaj  dhe zbuloni se si do ta kaloni fundjavën tuaj në çështjet sentimentale:

DASHI

Fundjava juaj do të jetë e gjallë dhe veçanërisht sociale. Si ju, ashtu edhe partneri juaj nuk do të keni humor për të kaluar veten në situata që ju lodhin ose ju hedhin në një rutinë. Dëshira juaj e përbashkët do të jetë të dilni, të argëtoheni, të jetoni disi më intensivisht dhe më të relaksuar. Dy ditët tuaja do të jenë plot, do të ketë ftesa, propozime dhe takime me çifte miqësore.

Ju që jeni vetëm, ka shumë mundësi që një person të marrë hapin të fertojë me ju, komplimentet që do të dëgjoni do të tregojnë interes të ngrohtë. Do të varet nga ju që t'i bëni kontaktet tuaja personale dhe madje romantike, në thelb ky person do t'ju shfaqet në mënyrë të qartë. Po vijnë zhvillime të këndshme me një përfundim shpresëdhënës, do t'ju japin mundësinë të rinovoni veten emocionalisht.

 

DEMI

E shtuna do jetë një ditë diskutimesh të këndshme, do të gjeni mënyrën e duhur për të komunikuar me partnerin. Shkathtësia juaj do t'ju ndihmojë të kuptoni dhe të zbuloni rastet konfuze. Sugjerimet e këndshme do t'ju ndihmojnë të relaksoheni, të mendoni ndryshe, do të kaloni momente argëtuese me partnerin dhe miqtë tuaj të përbashkët.

Ju që jeni beqarë, e shtuna do ju ndihmojë të dilni nga mendimet pesimiste, përpara se të bëni konkluzionet tuaja për një person të caktuar do të siguroheni që të konfirmoni dhe më pas të jepni përgjigjet tuaja. Do të ketë telefonata dhe takime, ruani nevojën tuaj për komunikim dhe ndërveprime miqësore. E diela do jetë një ditë jetike dhe krijuese, do të keni mundësi të rinovoni marrëdhëniet dhe kontaktet tuaja.

 

BINJAKËT

Për ju që jeni grindur apo ngrirë pak me partnerin, do të ketë rishikime dhe pajtime gjatë fundjavës. Do ketë sqarime që do të ngrohin ndjenjat mes jush dhe partnerit. Rinovoni dhe forconi lidhjen tuaj.

Ju që jeni vetëm, një takim i rastësishëm do të sjellë kthesa që do t'ju shkaktojnë emocione të forta. Në një bisedë personale, një dialog veçanërisht i ngrohtë do të zhvillohet me një person me të cilin do të dëshironit të kishit kontakte të mëtejshme mes jush. Do arrini të ecni shpejt dhe me vendosmëri, do ia dilni shumë mirë dhe nuk do stërvitni situatat.

 

GAFORRJA

Partneri juaj do ju afrohet me një humor zbulues. Do të jetë një mundësi shumë e mirë për të sqaruar dhe mbyllur keqkuptimet ose për të dalë nga dyshimet e gabuara. Tregoni besim absolut në atë që do të dëgjoni, nëse në ditët e mëparshme diçka ju kishte zhgënjyer, tani do të jeni në gjendje të rishikoni dhe eliminoni mendimet stresuese.

Ju që jeni vetëm nuk do të mungojnë ngjarjet përçarëse, një takim i papritur do të arrijë t'ju befasojë dhe t'ju ndryshojë humorin. Dialogu zbulues dhe i përzemërt që do të bëni me një person të caktuar do të hapë një kanal komunikimi të shpeshtë. E diela do ju ndihmojë të veproni me vendosmëri, ndryshimet po vijnë në jetën tuaj personale.

 

LUANI

Nevoja juaj për t'u liruar, për të shpëtuar nga gjithçka dhe për të kaluar dy ditë të këndshme me partnerin do të rritet. E diela do t'ju përmirësojë humorin për takime miqësore dhe aktivitete të reja. Nuk do të dëshironi të qëndroni në shtëpi me partnerin, do të dilni, do të shoqëroheni, ndoshta do të ftoni njerëzit në shtëpinë tuaj.

Ju që jeni vetëm, do të ndodhin ngjarje të papritura dhe ngjarje të favorshme për ju që dëshironi një njohje të re. Rrethanat do t'ju ndihmojnë të avanconi kontaktet tuaja me një person të ri. Do të synoni të mbani sharmin tuaj në një nivel të ngritur, do të ketë qasje direkte.

 

VIRGJËRESHA

Fundjava me partnerin do jetë harmonike dhe e qetë, nuk do mungojnë manifestimet e dashurisë dhe përkushtimit. Do të jetë e mundur të diskutoni për çështje që lidhen me disa çështje psikologjike, do të jeni në gjendje të ndihmoni njëri-tjetrin dhe të dilni nga pasiguritë apo versionet ogurzi të kursit tuaj të ardhshëm. Ndoshta do të arrini në një vendim të detyrueshëm që do t'ju ndihmojë të lidheni edhe më shumë.

Ju që jeni vetëm, një ngjarje veçanërisht e favorshme do t'ju japë motivimin për t'u shfaqur romantikisht me një person të caktuar. Ai do të kalojë në qasje të drejtpërdrejta, hapet një rrugë drejt një marrëdhënieje të qëndrueshme, do të ketë zbulime që do t'ju bindin se ai ka aspirata serioze për ju. Ky person do të përpiqet të dominojë mendimet dhe zemrën tuaj, do të jetë një mundësi shumë e mirë që nuk duhet humbur.

 

PESHORJA

Fundjava juaj do të fillojë këndshëm, mendimet negative dhe disponimi do të zhduken, optimizmi do të mbizotërojë në humorin tuaj. Mosmarrëveshjet me partnerin do i trajtoni me diplomaci, do i gjeni dhe do arrini të fokusoheni te dëshirat tuaja të përbashkëta. Të dielën, dita juaj do të jetë sociale, ju dhe partneri juaj do të jeni në shoqërinë e miqve.

Ju që jeni vetëm, dy ditët nuk do i kaloni të vetmuar, sugjerime për shoqërim dhe takime të papritura. Ju mund të merrni një telefonatë nga një ish-partner ose një person që ka ndjenja për ju për një kohë të gjatë. Do të ketë ngjarje dhe surpriza që do t'ju intrigojnë interesin. E diela ju sjell hapje dhe ndryshime të këndshme.

 

AKREPI

Gjatë fundjavës, besimet që do të dëgjohen mes jush dhe partnerit do t'ju japin kënaqësi dhe siguri sentimentale. Bisedat e sinqerta do t'ju nxjerrin nga dyshimet dhe mendimet e errëta, pasiguritë largohen. Pas shpjegimeve dhe zbulimeve do të lindin momente veçanërisht të ngrohta dhe romantike.

Ju që jeni vetëm, e shtuna thekson dëshirën për të ndryshuar të dhënat, do të kërkoni aventura dhe njohje të reja. Një takim i papritur me një person të caktuar do të arrijë t'ju emocionojë. Mbërrin hapja optimiste për drejtime të reja sentimentale, ndryshon kontekstin e ndërveprimeve tuaja, ka mundësi që një person i ri të hyjë në jetën tuaj personale.

 

SHIGJETARI

E shtuna do ju ndihmojë që t’ia dilni shumë mirë në komunikim me partnerin. Fjalët zbuluese do t'ju japin hapjen për të menduar për situata nga një këndvështrim tjetër, do të ketë tërheqje në çështje që krijojnë kushte shtypëse. Të dielën ju dhe partneri do gjeni njerëz, do ja kaloni mirë me miqtë, humori do jetë aktiv.

Ju që jeni vetëm, të këndshëm dhe krijues do të jeni fundjava juaj, mbase nuk do të mungojnë surprizat. E diela do ju shtyjë drejt qasjeve spontane dhe dinamike. Një propozim i guximshëm që do të dëgjohet do të rezultojë që të gjendeni me një person që do t'ju magjepsë, do të lëvizë lirshëm dhe nuk do të humbisni.

 

BRICJAPI

Fundjava juaj do jetë e qetë emocionalisht, nuk do ketë tensione, do fokusoheni tek interesi dhe shoqëria që do ju tregojë partneri. Qëndrimi juaj do të jetë i ngjashëm, mes jush do të ketë ekuilibër sentimental dhe mirëkuptim. Bisedat dhe synimet do jenë të sinqerta, do të ketë ngjarje të ndërsjella dashurie.

Ju që jeni vetëm, në kontaktet që do të keni qëndrimi juaj do të jetë familjar dhe i afrueshëm, ndoshta afrimet do të bëhen në një mënyrë disi të pazakontë. Në rast se jeni duke kërkuar për një njohje të re, do të ketë hapje për t'u shoqëruar me fytyra të reja. E diela do t'ju ndihmojë të merrni vendimin për t'u hapur dhe për të ndjekur fatin, këtë herë nuk do të humbisni mundësitë që do të shfaqen.

 

UJORI

Në rast se jeni në distancë me partnerin ose ditët e fundit keni përjetuar disa ngjarje zhgënjyese, klima ndryshon. Do të ketë biseda me rrëfime zbuluese, do të dalin në dritë të vërteta që do t'ju ndihmojnë të çliroheni nga iluzionet. Jeni të përtërirë dhe optimistë, i lëshoni mendimet negative. Të dielën do ta gjeni veten me partnerin tuaj mes miqsh dhe njerëzve të këndshëm.

Ju që jeni vetëm do të shqetësoheni pozitivisht nga thirrja apo afrimi i një personi të caktuar. Fundjava juaj do jetë stimuluese, afrimet do jenë të drejtpërdrejta dhe spontane. Po vijnë mundësi që do të ndryshojnë të dhënat negative, një datë do të ketë një fund të lumtur, ngjarjet do t'ju ndihmojnë t'i jepni shtysë hapjeve që do të lindin nga kontaktet e rastësishme.

 

PESHQIT

Fundjava juaj do jetë freskuese dhe e relaksuar, bisedat që do hapni me partnerin do ju ndihmojnë të ndiheni të sigurt. Ju dilni nga komplekset psikologjike dhe lidhjet me teoritë e errëta. Jepini një bazë intuitës suaj, ndjeshmëria juaj do t'ju ndihmojë të kuptoni dhe perceptoni saktë. Humori juaj do jetë optimist, do kaloni kohë me partnerin me qetësi pa pasiguri, zbrazëtitë sentimentale zhduken.

Ju që jeni vetëm, pamja e një personi të caktuar do ju sjellë surpriza dhe propozime të papritura. Ndryshojnë rrethanat dhe faktet, vijnë shqetësime të këndshme. Hapet mundësia për të marrë kontakte sistematike me një person që do t'ju zgjojë interesin. Do të varet nga ju që t'i zhvendosni kontaktet standarde në një kontekst personal.

Shiko gjithashtu