Astra Weekend! Ana Shpirtërore në Fundjavë 13 deri 14/5/2023

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

Kalofshi te gjithe nje fundjave te bukur!! Të shtunën do të ketë diskutime thelbësore, ndoshta do të dëgjohen propozime për bashkëjetesë apo si mund të organizohet lidhja. Do të hapet një fushë konflikti, do të jetë e nevojshme vetëpërmbajtja për të shmangur zënkat dhe prishjen e fundjavës

E diela do të jetë një ditë krijuese dhe pajtuese, diskutimet do të ecin pa probleme, premtimet e vlefshme do të dëgjohen. Takimet do jenë të këndshme, do të ketë një humor për lidhje shoqërore, njohje të reja do të jenë të mundshme.

Lexoni shenjën dhe ashendentin tuaj dhe zbuloni se si do ta kaloni fundjavën tuaj në anën sentimentale:

 

DASHI

Të shtunën do të keni mundësinë të kaloni një ditë të bukur dhe kreative me partnerin. E diela do t'ju ndihmojë të gjeni zgjidhje për çështjet e hapura. Me partnerin do të flisni qartë, do të arrini të rregulloni disa situata që kërkojnë shpjegime të menjëhershme. Me partnerin do të merreni vesh, mes jush do të shfaqen ndjenja të ngrohta.

Ju që jeni vetëm, në një takim që do të keni me një person të caktuar do të ketë sqarime në anën sentimentale, do t'i gjendet një zgjidhje një çështjeje që u la në mes, kontaktet tuaja në fakt do të përparojnë më tej. Ka mundësi që të lindë një vendim për të nisur një lidhje apo për të nisur takime të vazhdueshme.

 

DEMI

Fundjava me partnerin do jetë e këndshme, humori dhe ngjarjet mes jush do jenë të ngrohta, ndoshta edhe disi romantike. Ju dilni nga versionet negative dhe pesimiste, faktet do t'ju ndihmojnë të lini mënjanë dyshimet.Në çift, dy ditët tuaja do të jenë mjaft sociale, do të jeni në humor për t'u shoqëruar me grupe miqësore.

Ju që jeni vetëm, po vijnë takime të papritura, nuk do të mungojnë surprizat dhe surprizat e këndshme. Një person me një pamje simpatike do të fitojë interesin tuaj, ka mundësi që të ndjeni emocione dhe tërheqje. Mundohuni të lëvizni lirshëm, do të ishte mirë të mos kapeni nga frenimet tuaja të brendshme. Ju që tashmë keni në sy një person specifik do të jeni të hapur ndaj mundësisë së një takimi personal mes jush.

 

BINJAKËT

Të shtunën duhet të jeni të kujdesshëm, të mos debatoni apo grindeni me partnerin. Përpiquni të keni mendim të pjekur dhe vetëpërmbajtje në bisedat tuaja, synoni të sqaroni dhe mbyllni historitë e vjetra negative ose shkaqet aktuale që ju çojnë në konflikte. E diela do jetë e favorshme për konsultime, përgjigjet do jenë pozitive, do të ketë ndërveprime me njerëz miqësorë.

Ju që jeni vetëm, mendoni me shumë kujdes se si do të afroheni. Të dielën favorizohen rilidhjet dhe njohjet e reja, në fakt do të keni mundësi të takoni një person që do t'ju ngrejë humorin, do t'ju inkurajojë dhe do t'u japë përgjigje pozitive sugjerimeve tuaja.

 

GAFORRJA

Do të ndjeni besim për partnerin, në bisedat tuaja do të dëgjohen fjalë të pjekura, premtimet e dhëna do të jenë të vlefshme, ka mundësi që praktikisht të çoni përpara planet tuaja të përbashkëta. Të dielën do të organizoni diçka, do të arrini të kaloni një kohë të këndshme dhe kreative. Në një atmosferë të qetë dhe të këndshme, do të ketë biseda për zhvillimin e ardhshëm të marrëdhënies suaj, ndoshta diçka specifike për të ndarë me miqtë tuaj.

Ju që jeni vetëm, të dielën do të merrni një propozim të këndshëm nga një person që është në zemrën tuaj prej disa kohësh. Takimet dhe kontaktet që do të keni do ju rinovojnë humorin, do stimuloheni psikologjikisht. Në rast se jeni duke përjetuar një ndarje të fundit, mundësia e rilidhjes është e hapur. Ngjarje të këndshme vijnë, ju dilni nga stresi dhe zhgënjimi.

 

LUANI

E shtuna ndoshta nuk do ju ndihmojë të shmangni konfliktet dhe tensionet me partnerin, disponimi juaj nuk do të jetë kompromentues, mund të lindë acarim. Të dielën gjërat qetësohen, komunikimi juaj do të bëhet i qetë, ka mundësi që të shfaqen humor romantike. Egoizmi tërhiqet, i kombinuar me daljet dhe shoqërimin me njerëzit tuaj mund të argëtoheni.

Ju që jeni vetëm, kushtet do jenë të favorshme për manifestime, bëni lëvizjen për të shtrirë dorën dhe për t'u shfaqur në një farë mënyre. Nëse merrni hapin për të telefonuar ose sugjeruar një takim, përgjigjet që do të merrni do të jenë inkurajuese.

 

VIRGJËRESHA

Në fundjavë ju jepen zgjidhje, pengesat që ju dobësuan marrin fund, mund të hapni diskutime me partnerin për angazhim dhe stabilizim. Atmosfera do jetë e ngrohtë dhe e favorshme, rrëfimet mes jush do jenë spontane dhe të sinqerta. Do të kaloni shumë mirë me personin që ju intereson, do të vijnë ndryshime të këndshme që do t'ju ndihmojnë të ndiheni të sigurt.

Ju që jeni vetëm do arrini të projektoni një imazh tërheqës, pamja juaj do të tërheqë vëmendjen. Mundësia e njohjeve të reja do jetë e hapur, biseda që do të keni me shumë gjasa do të përfundojë me një propozim për takim. Zhvillimet do jenë të këndshme dhe do ju emocionojnë, jetoni ngjarjet duke shmangur mënyrën e paramenduar të të menduarit.

 

PESHORJA

Mendimi juaj do të jetë i ekuilibruar, qëndrimi juaj do të jetë dhurues dhe pranues, do të ndjeni reciprocitet dhe siguri sentimentale me partnerin. Nëse keni pasur një grindje, do të arrini t'i gjeni dhe t'i jepni zgjidhje çështjeve që ju shkaktojnë probleme. Fundjava do jetë pajtuese, akte dashurie do të manifestohen.

Ju që jeni vetëm do të keni vizione fikse për një person me të cilin deri tani kontaktet tuaja kanë qenë vetëm formale. Simpatia mes jush do të marrë një aspekt romantik, ka shumë mundësi që të filloni një lidhje. Hezitimi dhe frika e refuzimit janë zhdukur, fundjava juaj do të jetë plot me ngjarje freskuese.

 

AKREPI

Të shtunën mund të ketë vështirësi komunikimi mes jush dhe partnerit, përpiquni të shmangni interpretimet e dyshimta, bazohuni në ato që dëgjoni dhe jo në ato që dyshoni. Në rast se mendoni se jeni duke u shtypur ose në rast se partneri juaj ankohet se po i bëhet presion, përpiquni të thelloheni në këtë çështje, përgjigjet nuk duhet të jenë reaktive apo indiferente. Të dielën, disponimi do të jetë mospërfillës dhe romantik.

Ju që jeni vetëm, përpiquni të hapeni në shoqëri. Të shtunën ka mundësi që një person me të cilin mund të keni pasur një lidhje romantike në të kaluarën mund të tentojë t'ju afrohet. Jepni hapësirë ​​që ndjenjat tuaja të shfaqen, e diela do të hapë perspektivën e rilidhjes.

 

SHIGJETARI

Ndoshta zhvillimi i një bisede intensive që keni me partnerin nuk ecën shumë mirë. Situata do të kërkojë vetëpërmbajtje dhe gatishmëri për të negociuar, përgjigjet reaktive do të krijojnë një atmosferë konflikti. Të dielën do të ketë humor, fjalë të qeta mes jush, do të dëgjohen rrëfime që do t'i hapin rrugën vendimeve të reja. Përqendrohuni në gjërat pozitive, përpiquni të relaksoheni dhe të argëtoheni.

Ju që jeni vetëm do ja dilni shumë mirë në fundjavë dhe do e mbani humorin optimist. Do të kontaktoni një person për të cilin keni qenë të interesuar prej kohësh. E diela ju sjell tronditje të këndshme sentimentale, ju këshilloj të shpreheni dhe të vazhdoni me veprime të menjëhershme. Hapje inkurajuese dhe rezultate pozitive vijnë, fundjava juaj nuk do të jetë aspak e mërzitshme.

 

BRICJAPI

E shtuna do ju ndihmojë të veproni me përbuzje dhe të mbështesni partnerin. Do të arrini të jepni zgjidhje, situatat do t’i përballoni me mendim krijues. Të dielën do të keni kontakte të ngrohta me partnerin, do të shoqëroheni, do të keni takime me çifte të tjera miqësore apo persona të afërt. Fundjava juaj do jetë kreative dhe do të mund të forconi lidhjen tuaj.

Ju që jeni vetëm, të shtunën kushtojini vëmendje introversitetit tuaj, do të ishte mirë të shmangni izolimin, mund të keni prirje për të refuzuar. E diela do të jetë koha e duhur për t'u hapur dhe për t'u afruar. Në rast se një person tërheq vëmendjen tuaj, bëni hapin për të treguar interesin tuaj. Do të ketë rrethana të këndshme, zhvillimi i mëtejshëm do të jetë në duart tuaja.

 

UJORI

Të shtunën, në bisedat që do hapni me partnerin, kushtojini vëmendje keqkuptimeve dhe konfuzionit sentimental. Të dielën komunikimi mes jush do jetë shumë më i mirë, dyshimet dhe negativiteti do të zhduken. Fleksibiliteti dhe mirëkuptimi do të ekzistojë mes jush dhe partnerit tuaj, duke u fokusuar në dëshirat tuaja të përbashkëta do të arrini të kaloni një kohë të këndshme.

Ju që jeni vetëm, qëndrimi juaj do të jetë i njohur, do të hapeni me njerëzit me të cilët do të flisni, disa do të jenë të njohur, por disa do të jenë krejtësisht të panjohur. Të dielën do të ketë zhvillime të papritura me takime që do të kenë specifika pozitive. Nëse një person dëshiron që ju të vazhdoni në një nivel personal, ju këshilloj t'i besoni atij.

 

PESHQIT

Në rast se ditët e mëparshme jeni ndarë, grindeni apo jeni zhgënjyer nga partneri juaj, tani gjërat po përmirësohen dhe përfundojnë me pajtim. Po vijnë ndryshime që do t'ju ngrenë moralin dhe humorin, do të ketë kontakte domethënëse. Në një takim që do të keni, do të jepen shpjegime të sinqerta, duke mbyllur çështjen që ju çoi në ndarje apo distancë sentimentale.

Ju që jeni vetëm, dilni nga mohimi dhe mosveprimi! E shtuna sjell takime të bukura dhe hapje inkurajuese. Tregoni interes për sugjerimet që do të merrni, ngjarjet e rastësishme do të sjellin kthesa pozitive. Ju do të arrini ta mbani prezantimin tuaj tërheqës, ju këshilloj të hapeni dhe të flertoni. Fundjava juaj do të jetë sociale, mos i lini të kalojnë mundësitë.

 

 

 

Shiko gjithashtu