Ana Shpirtërore në Fundjavë 27 deri 28/5/2023

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

Kalofshi te gjithe nje fundjavë te bukur! Të shtunën, fokusi ynë është te familja dhe çështjet që përfshijnë persona të njohur. Ndryshimet e humorit dhe ndryshimi i humorit mund të jenë të rëndësishme, pasi emocionaliteti është intensiv dhe ka mundësi që të vijnë në mendje situata nga e kaluara që do të na ngarkojnë psikologjikisht. Ka një nevojë të veçantë për të qenë me personat tanë dhe partnerin tonë, për të ndjerë siguri dhe butësi dhe kjo mund të na shtyjë të kontaktojmë me rrënjët tona. Vetëm kini kujdes sepse mund të bëhemi veçanërisht manipulues duke dashur të ndikojmë në partnerin tonë dhe kjo mund të shkaktojë paqëndrueshmëri në lidhje.

Të dielën duhet të jemi veçanërisht të kujdesshëm pasi mund të nxjerrë në sipërfaqe pasiguri, faj, të shtypur dhe konflikte të brendshme dhe nuk përjashtohet që të shkaktohen konfrontime intensive për shkak të humorit të keq, pasi mund të bëhemi fort argumentues dhe absolutisht kontrollues me partner ose me një të njohur të ri të mundshëm që mund të ekzistojë. Është e rëndësishme ta çlironi këtë energji intensive në pasion, erotizëm dhe eksitim, jo ​​në fërkime të pafundme që vetëm do të krijojnë probleme. Le të kujtojmë se lojërat e errëta nuk janë të favorshme për marrëdhënie të qarta dhe të shëndetshme dhe të paktën të guxojmë t'i shprehim frikën partnerit, pasi kjo do të veprojë si një efekt qetësues në psikologjinë tonë.

 

Zgjidhni shenjën tuaj dhe shikoni se si do të kaloni në sektorin sentimental këtë fundjavë:

DASHI

Të shtunën me shumë mundësi do të përpiqeni të shijoni momente për dy me partnerin tuaj që do të krijojnë ndjenjën e sigurisë dhe butësisë që kërkoni. Të dielën duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm pasi pasdite shfaqen frika, ndjenja e fajit dhe gjërat e ndrydhura dhe mund të bëheni debatues, të ashpër dhe dominues me partnerin duke shkaktuar probleme të rënda.

Ju që jeni beqarë, këtë fundjavë është fakt se ka një introversion të veçantë dhe ka gjasa që të gjendeni me persona të ambientit të njohur miqësor, përmes të cilëve mund të lindin njohje të reja. Kini kujdes të dielën pasi tensioni ndizet dhe mund të bëheni shumë konfrontues me një njohje të re të mundshme, e cila do të shkaktojë probleme të nxehta.

 

DEMI

Mund të jetë argëtim intensiv këtë fundjavë për ju dhe partnerin tuaj, pasi nevoja për të egër dominon lidhjen tuaj dhe mund t'ju çojë në festa apo edhe udhëtime aty pranë që do të funksionojnë shumë freskuese. Pasditen e së dielës mund të krijojë zënka ekstreme, fanatizëm të fortë dhe nuk do të jetë e vështirë të bini në konflikt me partnerin, ndaj mundohuni të ruani gjakftohtësinë.

Ju që jeni beqarë, këto dy ditë keni mundësinë të dilni, të argëtoheni, të takoni njerëz të rinj shumë të rëndësishëm për ju që do të luajnë një rol vendimtar në jetën tuaj personale. Festat dhe njohjet e reja janë përpara jush. Gjithsesi të dielën duhet të jeni të kujdesshëm pasi pasdite mund të bëheni jashtëzakonisht debatues dhe nervozë për shkak të frikës dhe sigurisë personale dhe mund të lindin çështje me një njohje të re të mundshme.

 

BINJAKËT

Nevoja për siguri dhe pasion dominon këtë fundjavë pasi të shtunën ka gjasa të kërkoni momente të qeta dhe situata romantike me partnerin që do të nxjerrë në pah elementin e dashurisë. Të dielën do t'ju duhet të tregoni maturi dhe të kufizoni nervozizmin e mundshëm dhe disponimin e diskutueshëm pasi pasditja nxjerr në pah pasiguritë, xhelozinë dhe posesivitetin, duke shkaktuar probleme me partnerin.

Ju që jeni beqarë, këto dy ditë ka shumë mundësi të kërkoni të gjeni njerëz me të cilët ndiheni të sigurt dhe të sigurt dhe nëpërmjet tyre do të ketë njohje të reja që do të ndezin pasionin dhe erotizmin. Mos lejoni që të dielën t'ju pushtojnë pasiguritë pasi pasdite mund të bëheni të ashpër, argumentues, tejet nervoz duke shkaktuar probleme me një njohje të re të mundshme.

 

GAFORRJA

Këtë fundjavë ju dilni në plan të parë me shumë energji, impulsivisht, duke mbushur me vitalitet të tjerët dhe mbi të gjitha partnerin pasi e dini mirë se çfarë kërkoni prej tij dhe nuk do hezitoni të kërkoni të merrni atë që konsideroni se ju mbulon në lidhjen tuaj. Kujdes vetëm të dielën sepse pasditja mund të krijojë vetëm probleme, pasi nervozizmi, disponimi juaj argumentues dhe tendenca dominuese mund ta dinamizojnë atmosferën.

Ju që jeni beqarë, janë të mundshme njohje të reja këto dy ditë që ju bëjnë përshtypje! E shtuna ju shtyn të flirtoni, të pretendoni, të konfirmoni diçka që do t'i mahnisë ata që ju rrethojnë dhe do të fitoni përshtypje. Përpiquni vetëm të frenoni nervozizmin intensiv, humorin konfrontues dhe tendencat e mundshme manipuluese të dielën sepse do të mjaftojë që të shkaktojë tensione me njohje të reja të mundshme dhe konfrontimet të jenë të ashpra.

 

LUANI

Nevoja për ekstroversion dhe vetmi ka të ngjarë të jetë e fortë këtë dy javë. E shtuna ju shtyn të kaloni momente unike për dy me partnerin larg të gjithëve dhe gjithçkaje. Të dielën nervozizmi rritet me kalimin e pasdites dhe nuk do e keni të vështirë të vini në një përballje për çështje të së shkuarës me partnerin tuaj që do të shkaktojë konflikte të forta dhe do të prishë atmosferën tejet romantike mes jush.

Ju që jeni beqarë, fytyrat e së shkuarës dalin sërish në pah ndoshta këtë fundjavë. E shtuna ju shtyn të përballeni me atë që ju ka lënduar ose kthime që do t'ju shqetësojnë dhe do t'ju bëjnë të mendoni. Vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet përplasjeve të së dielës pasi pasditja krijon një atmosferë shpërthyese dhe nuk do të jetë e vështirë për të kundërshtuar për shkak të nervozizmit, pasigurive dhe gatishmërisë për t'i drejtuar zhvillimet sipas gjykimit të tyre.

 

VIRGJËRESHA

Kjo fundjavë e kthen interesin tuaj në grupe miqësore dhe aktivitete grupore ku mund të kaloni momente të mrekullueshme me partnerin tuaj dhe të merreni bashkërisht me çështjet që ju interesojnë dhe ju afrojnë. Thjeshtë përpiquni të frenoni nervozizmin dhe qëndrimin e mundshëm argumentues të dielën që krijon kushte konflikti intensiv.

Ju që jeni beqarë, kjo periudhë dyditore ju shtyn në mjedisin tuaj miqësor dhe ka mundësi që përmes kësaj të ketë njerëz të rinj që do të tregojnë interes për ju ose miqtë tuaj të shprehin ndjenjat e tyre, të cilat mund t'ju habisin. Kini kujdes të dielën edhe pse pasi pasditja krijon humor konfliktuale për shkak të nervozizmit, pasigurive që dalin në sipërfaqe dhe humoreve manipuluese.

 

PESHORJA

Këto dy ditë ka shumë mundësi që të merreni me çështje të nivelit profesional ose ka detyrime sociale që duhet t'i bëni, të cilat mund t'i bëni së bashku me partnerin. Kini kujdes vetëm të dielën pasi pasditja krijon nervozizëm intensiv, pasiguri dhe ndjenja të ndrydhura që dalin në sipërfaqe, duke ju çuar ndoshta në përballje të ashpra me partnerin.

Ju që jeni beqarë, këtë fundjavë ka të ngjarë të keni detyrime që do t'ju duhet të përmbushni qoftë në mjedisin tuaj më të gjerë shoqëror, qoftë në nivel profesional dhe ka mundësi që të ketë njohje të reja që mund të jenë të rëndësishme për ju. Thjesht përpiquni të frenoni frikën, pasiguritë dhe fajin e mundshëm të dielën pasdite, ku ju shtyn në konflikte që do të krijojnë probleme në zhvillimin e asaj njohjeje të re.

 

AKREPI

Ky dyditor krijon nevojën për ekstroversion, argëtim, flirtim, pasi optimizmi është në kulmin e tij dhe kjo favorizon veçanërisht jetën tuaj personale, pasi keni mundësinë të kaloni momente unike me partnerin. Duhet të jeni vetëm të kujdesshëm të dielën pasi pasditja mund të shkaktojë konfrontime intensive për shkak të nervozizmit, nevojës për të imponuar dhe humor manipulues që do të dinamizojnë atmosferën në lidhjen tuaj.

Ju që jeni beqarë, këtë fundjavë optimizmi, argëtimi, gëzimi të marrin hov dhe kjo ju bën protagonist në çdo shoqëri ku do të gjeni veten pasi flertimi dhe dashuria do t'ju sjellë njohje të reja të mundshme që do të funksionojnë freskuese në humorin tuaj. Kujdes vetëm të dielën pasi pasditja krijon kushte konflikti dhe fanatizmi dhe kjo do të shkaktojë probleme intensive me interesimin e një personi të ri të mundshëm.

 

SHIGJETARI

Këtë fundjavë ka të ngjarë që nervozizmi, xhelozia dhe dyshimet të dalin në pah, ndaj është mirë të bëni kujdes pasi ka mundësi që te partneri të shpërthejnë pasiguri dhe frika duke krijuar probleme. Ky humor intensifikohet të dielën, gjë që krijon një atmosferë shpërthyese dhe humor konfliktuale, ndaj përpiquni të mbani një ton të ulët.

Ju që jeni beqarë, ky dyditor intensifikon frikën dhe pasiguritë dhe ka mundësi që në jetën tuaj të vijë një njohje e re që do t'ju marrë frymën, por në të njëjtën kohë do të nxjerrë në sipërfaqe të gjithë të ndrydhurat dhe fajet, duke bërë ndjen një tension të paparë. Kjo klimë e bën të vështirë të dielën, duke shkaktuar konfrontime dhe konflikte verbale të mundshme për shkak të nevojës për të manipuluar dhe imponuar një njohje të re të mundshme.

 

BRICJAPI

Kjo fundjavë e kthen interesin tuaj tek partneri pasi është e domosdoshme që të vini në ekuilibër me të, të kuptoni nevojat e tij dhe të krijoni kushtet e duhura për momente të bukura me të. Të dielën duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm pasi pasditja krijon doza të forta konkurrence, nervozizmi, humor argumentues dhe pasiguri që ka shumë gjasa të çlirohen në mënyrë të papritur dhe konfrontuese duke krijuar probleme.

Ju që jeni beqarë, flertoni dhe dispononi për pushtime të reja janë intensive këto dy ditë pasi nevoja juaj për të takuar njerëz të rinj që do të luajnë një rol katalitik në jetën tuaj personale është intensive. Duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm të dielën pasi nervozizmi dhe disponimi manipulues që lëshoni mund të krijojnë probleme për një njohje të re të mundshme.

 

UJORI

Gjatë këtyre dy ditëve, interesi juaj përqendrohet kryesisht në çështjet e përditshmërisë dhe punës dhe ka mundësi që me partnerin të keni mundësi të zgjidhni çështjet e planifikimit që ju shqetësojnë. Të dielën duhet të jeni të kujdesshëm pasi pasditja mund të krijojë një ambient shpërthyes dhe mosmarrëveshjet mund të jenë intensive, duke mos ndihmuar në zgjidhjen e çështjeve të mundshme në lidhje.

Ju që jeni beqarë, fakti është se nuk tregoni shumë interes për jetën tuaj personale pasi puna dhe përditshmëria ju preokupon dhe ju pushton ankthi dhe nervozizmi. Është e pamundur të krijoni njohje të reja përmes vendit të punës. Të dielën tregoni gjakftohtësi dhe pjekuri pasi pasditja mund të dinamizojë çdo njohje të re që mund të lindë dhe rrjedhën e saj.

 

PESHQIT

Dashuria mbretëron këtë fundjavë! Të shtunën është fakt që ajo që dëshironi kryesisht është të kaloni momente të bukura me partnerin tuaj duke shijuar dashurinë, emocionet, gëzimin që ju ofron jeta personale. Mundohuni vetëm të dielën të kufizoni nervozizmin, disponimin argumentues dhe prirjet dominuese.

Ju që jeni beqarë jeni ylli në çdo shoqëri ku ndodheni pasi shkëlqeni me personalitetin tuaj dhe kjo magnetizon, impresionon dhe pushton njohjet e reja të mundshme që do të lindin dhe mund të luajnë një rol të jashtëzakonshëm në jetën tuaj personale. Mundohuni të mbani tensionin për acarim të dielën pasi pasditja do të sjellë përplasje me fytyra të reja që mund të dalin në jetën tuaj për shkak të frikës dhe pasigurive që do të dalin në sipërfaqe.

Shiko gjithashtu