Afërdita në Peshq 05/04/2022 - 02/05/2022: Si do të ndikojë tek 12 shenjat e zodiakut

Shenja e Peshqve është një vend i preferuar për Afërditën, sepse është aty në ekzaltim. Kjo do të thotë se planeti i dashurisë ngjitet në një “piediestal”, në mënyrë që ajo që përfaqëson të shkëlqejë në të gjithë lavdinë e saj.

Ndjeshmëri dhe mirësi

Afërdita do të qëndrojë në shenjën e Peshqve nga data 05.04.2022 deri më 02.05.2022 dhe gjatë kalimit të saj në këtë shenjë të ndryshueshme do të dëshirojmë marrëdhënie më të thella dhe më kuptimplote që i japin kuptim jetës sonë. Ana emocionale dhe shumë e ndjeshme e kësaj shenje na mëson për dashurinë pa kufi, mirëkuptim të thellë dhe afërsi mendore.

Afërdita në këtë pozicion prek dhe shkrin edhe zemrat më të ngurta me ndjeshmërinë dhe mirësinë e saj, ndërsa në të njëjtën kohë lë mënjanë “Unë” që është pengesa mes bashkimit të plotë dhe absolut të shpirtrave. Kur dominon kënga e sirenës së Afërditës, njeriu mund të humbasë në botën e ëndërrimit dhe romancës absolute.

Imagjinata dhe zbukurimi

Për këtë arsye duhet të jemi shumë të kujdesshëm, që të mos çojmë në kimera, pasi imagjinata mund të na mashtrojë dhe të zbukurojë situata që nuk janë realiste apo të dobishme. Udhërrëfyesi ynë duhet të jetë rrezatimi , e vërteta, e mira dhe e gjithë kjo të veprojë si busull që të mos humbasim në detin e jetës. Besimi në diçka më të lartë dhe forcat e padukshme që na bashkojnë me universin, forcohen gjatë kësaj kohe së bashku me aftësitë tona intuitive. Peshqit janë një shenjë shumë shpirtërore! Pendimi dhe falja janë mjetet që na ofron dashuria për të korrigjuar rrugën tonë dhe për të pastruar shpirtin dhe shpirtin tonë. Me dashuri, besim, art, Afërdita te Peshqit krijon një urë lidhëse midis botës sonë dhe asaj të ideve dhe bashkohet me sferën më të lartë.

Çfarë mund të bëjmë për të përfituar nga kalimi i Afërditës në shenjën e Peshqve:

• Të ndajmë dashurinë, butësinë dhe ndjenjat tona më të thella me të dashurit tanë.

• Tregoni mirësi dhe dhembshuri aty ku është e nevojshme.

• Vallëzoni dhe argëtohuni.

• Të përdorim imagjinatën dhe krijimtarinë tonë për t'u shprehur përmes artit.

• Përdorni më shumë intuitën tonë.

• Blini sende ose dekorime (feng shui/kristale energjie) që sjellin fat dhe mbrojtje.

Bukuria enigmatike e Afërditës tek Peshqit

Misteri, ndjeshmëria, romanca, imagjinata, arti, ndjeshmëria, përshtatshmëria, janë disa nga karakteristikat e njerëzve të lindur me Afërditën tek Peshqit dhe veprojnë si magnet për të tjerët. Bukuria e tyre i bën të dallohen, edhe pse janë si një “përzierje” e të gjitha shenjave. Pamja e jashtme e njerëzve me Afërditën te Peshqit është shumë e vështirë për t'u klasifikuar, si dhe personaliteti i tyre që arrin kufijtë e të pacaktuarit. Por kjo është gjithashtu një mënyrë për të njohur, paqartësi dhe mjegull!

Mënyra se si lëvizin të jep një përshtypje që nxjerr mister dhe është kryesisht e qetë. Sytë e tyre janë pasqyra e shpirtit të tyre dhe vështrimi i tyre që shpesh hipnotizon, ndryshon në varësi të disponimit të tyre. Ata kanë sy të mëdhenj, buzë dhe faqe të plota dhe lëkurë të lehtë, të mëndafshtë dhe të hollë. Femrat janë zakonisht të holla, por me kthesa dhe gjoks të fortë. Ngjyrat e tyre të preferuara janë të gjitha nuancat e vjollcës, blu, argjendi dhe jeshile, veçanërisht nenexhiku. Ata duan çdo gjë që është e butë dhe prej kadifeje. Ata tërhiqen nga objektet dhe veshjet e një epoke tjetër, dantella dhe kapele. Ata mund të kenë veshur rroba dhe aksesorë të çuditshëm dhe çorape të çuditshme.

Në altar

Afërdita është në shenjën e Peshqeve dhe mund të shprehë lehtësisht ndjeshmëritë e saj në këtë shenjë emocionale. Por Peshqit sundohen nga Poseidoni, planeti i ëndrrave dhe mashtrimit dhe Afërdita këtu është në kërkim të ndeshjes perfekte dhe nëse nuk e gjen e ndërton në mendjen e saj, e idealizon dhe nuk e sheh përballë. Ajo bëhet Zhuljeta, ëndërron dashurinë absolute, kërkon dashuri dhe bie në dashuri. Ajo i jep shpirtin një qëllimi, çarmatoset emocionalisht dhe kërkon princin mbrojtës që do ta çojë në pallatin e saj. Ajo është sirena e zodiakut, mbretëresha e zanave, shpirti i humbur. Është jashtëzakonisht i ndjeshëm, i brishtë dhe nëse lëndohet largohet. Ai ka aftësinë të shohë thellë në shpirtin e një personi dhe ka fuqinë dhe vullnetin për të shpëtuar edhe shpirtrat më të shqetësuar, edhe nëse ata nuk duan të shpëtohen. Ajo është e paditur për rrezikun dhe është gati për sakrificë. Ai mund të bëhet viktimë e njerëzve të trazuar dhe abuzues, vampirëve emocionalë, duke menduar se do t'i shpëtojë ata. Ai dëshiron të shkrihet, të dashurohet, të shërohet dhe lëndohet thellë dhe në mënyrë të pariparueshme. Duron vetminë dhe punon artistikisht.

Enderrime

Ata nuk i pëlqejnë zërat, as lëvizjet e çuditshme dhe njerëzit e papritur. Ata janë njerëz të sjellshëm, të qetë, ritmikë dhe kënaqen duke u shtrirë. Ata mund të qëndrojnë me orë të tëra dhe të bëjnë banja dielli si macet, por do të donin të shikonin detin ose liqenin. Nëse doni t'u bëni përshtypje, tregoni dhembshuri, mos u tregoni të pasjellshëm, tregojuni atyre vizionin tuaj dhe idealet e larta dhe tregoni histori dhe përralla që konfirmojnë se ka dashuri dhe mirësi, specifike për gratë.

Aferdita dhe Dielli.

Siç e kemi thënë shumë herë, shenja e Afërditës është shumë afër shenjës sonë, ndaj të kesh Afërditën te Peshqit mund të përfaqësohet nga shenja e Bricjapit deri te Demi. Ndikimi i Afërditës tek Peshqit në këto shenja është i ndryshëm. I jep Bricjapit një aftësi intuitive dhe e largon pak nga qasja e tij e zakonshme e biznesit, Ujori e bën anën e tij revolucionare më idealiste, ndërsa Dashi i jep më shumë emocion dhe zbut natyrën e tij të beftë dhe të ashpër. Tek Demi, i sunduar nga Afërdita, ai nxjerr në pah në harmoni absolute të gjithë energjinë pozitive të planetit dhe u jep grave në veçanti një bukuri të pabesueshme. Sa i përket Peshqve, të cilët kanë edhe Afërditën në të njëjtën shenjë, ndjeshmëria dhe imagjinata dyfishohen dhe bëjnë festë…

Shumë prej të famshëmve ndajnë Afërditën e tyre te Peshqit dhe personaliteti dhe pamja e përfaqësuesve të tij është e veçantë.

Por le të shohim se si Afërdita në Peshqit do të ndikojë tek përfaqësuesit e zodiakut

DASHI

Pavarësisht se Dashi nuk është rehat me introversionin dhe kërkimin e brendshëm, disi kushtet ju detyrojnë të futeni në procese të tilla. Ndoshta për t'u rilidhur me veten, ndoshta për të hequr dorë nga ajo që nuk është shpresëdhënëse, ajo që rëndon në shpirtin dhe mendjen tuaj. Një ndryshim në mënyrën se si mendoni për gjërat ju ndihmon të largoni dyshimet dhe t'i lini vetes të vendosni synime më të larta dhe të ëndërroni pa censuruar veten. Afërdita te Peshqit ju ndihmon të hapni zemrën dhe t'i tregoni ndjenjat tuaja atyre që doni, pa menduar se ata do të përfitojnë nga dobësia juaj. Në fushën profesionale mesazhet janë optimiste dhe ndoshta do të merrni ndonjë promovim ose mund të përgatitni një fillim të ri që dëshironi të bëni. Mundohuni t'i mbani shpenzimet të ulëta gjatë kësaj periudhe. Kënaquni me një mbrëmje romantike me partnerin tuaj më 27/4, e cila me ndihmën e Poseidonit gjithçka do të duket magjike dhe përrallore. Sidoqoftë, Afërdita te Peshqit mund të krijojë një tendencë për marrëdhënie sekrete ose marrëdhënie të paligjshme që kanë një rrugë pa krye. Sado që ju magjepsin, ju e dini shumë mirë që kjo lloj lidhjeje ka një datë skadence.

DEMI

Ju filloni të ndiheni më të shoqërueshëm me këtë Afërditë miqësore dhe jeni gati të shijoni motin pranveror me miqtë ose ndonjë interes të ri romantik. Profesionalisht ka lëvizshmëri dhe do të mund të dalloheni me aftësitë tuaja, duke marrë fitimet përkatëse. Vetëbesimi juaj rritet me performancën tuaj të mirë dhe kjo ju bën më aventureske ose të guximshme me partnerin tuaj. Ky humor optimist do të sjellë një frymë të freskët dhe romancë në marrëdhënien tuaj. Do të kërkoni më shumë intimitet në çështjet tuaja të dashurisë dhe do jeni më të gatshëm të ndani dëshirat, ëndrrat dhe shpresat tuaja të vërteta me partnerin ose miqtë e mirë. Miqtë mund të luajnë gjithashtu një rol kyç në gjetjen e një partneri nëse jeni beqar. Ose mund të bëni njohje në evente sociale, dalje, por edhe në rrjetet sociale. Nëse asgjë tjetër, sundimtari i shenjës suaj të horoskopit në shenjën e tij të horoskopit nuk do t'ju lërë të merzitur, sidomos këtë perjudhe kur do të takohet me Jupiterin në datën 30/4.

BINJAKËT

Me kalimin e Afërditës nga shtëpia juaj e 10-të, do të jeni në maksimumin tuaj duke magnetizuar turmat, veçanërisht në mjedisin tuaj profesional dhe social. Megjithatë, duhet të qëndroni të vendosur nëse nuk doni të ngjallni zili apo mospëlqim. Gjithashtu shmangni të konsumuarit nga mendimet qorre që pengojnë energjinë dhe veprimin tuaj pozitiv. Ju mund të bëni një blerje të rëndësishme dhe të shpenzoni para për diçka që e keni ëndërruar prej kohësh. Financat tuaja po tregojnë rritje në rritje dhe kjo ju mundëson t'ia bëni këtë dhuratë vetes, por mos iu drejtoni ekzagjerimeve. Afërdita tek Peshqit ndihmon shumë për të rënë në dashuri me shikim të parë, por duhet të keni kujdes me investimet tuaja emocionale, veçanërisht ato që ushqehen nga imagjinata dhe dëshirat tuaja. Mos e humb logjikën dhe instinktin Binjakët e mi të dashur dhe mos nxito të shkosh shpejt në fazën tjetër të marrëdhënies. Jepini vetes dhe palës tjetër kohë për të qenë të gatshëm dhe të sigurt. Në fund të fundit, edhe nëse nxitoni, nuk do të fitoni asgjë. Nëse jeni të përkushtuar, do t'ju sjellë më shumë përfitim. Me takimin e Afërditës me Jupiterin, të lindurit në dekadën e tretë mund të kenë një promovim apo zhvillim tjetër pozitiv në karrierën tuaj.

GAFORRJA

Keni vendosur t’i dëshmoni vetes dhe atyre që ju rrethojnë se jeni optimistë dhe gati për të marrë rreziqe në fushën romantike, për të gjetur atë që ju përshtatet. Një nga mënyrat më të mira për të përfituar nga ndikimi i Afërditës në një shenjë uji si e juaja është të qëndroni të hapur ndaj sfidave, por edhe ndaj ftesave. Qoftë në internet apo duke dalë më shpesh, kontaktoni sa më shumë që të mundeni. Një largim i shkurtër me partnerin do të bëjë mrekulli në marrëdhënien tuaj. Në fund të fundit, Afërditës në Peshqit i pëlqen të udhëtojë. Sa më larg aq më mirë. Dhe nëse asgjë tjetër në prill do të keni shumë mundësi për të udhëtuar, edhe nëse jeni vetëm dhe duke u rregulluar me miqtë tuaj. Kush e di… Objekti i dëshirës suaj mund të gjendet në një nga destinacionet ku zgjidhni të shkoni. Afërdita nga Peshqit do të ndihmojë gjithashtu në punë që lidhen me median, profesionet e transportit dhe komunikimit, apo punë që lidhen me udhëtimet ose jashtë vendit. Me takimin e Afërditës me Jupiterin këtë prill, biznesi juaj do të fillojë të tregojë lëvizshmëri dhe ndoshta do t'ju ofrojë të ardhura më të mira.

LUANI

Nëse mendoni se financat apo romanca juaj nuk po ju shkojnë ashtu siç do të dëshironit, pozicioni i ri i Afërditës te Peshqit ju fton të mendoni më optimistë dhe të ndryshoni pamjen tuaj të brendshme. Fobitë dhe pasiguritë nisin nga brenda nesh dhe eksternohen në mjedis, duke krijuar ankilozë. Gjeni atë që ju bën të ndiheni mirënjohës, mos u shkëputni nga emocionet tuaja dhe shtypni shpirtin tuaj. Zonat gri të jetës suaj do të transformohen në mënyrë magjike, përderisa ju i ndriçoni me dritën e së vërtetës dhe optimizmit. Nga 2/5 do të ketë më shumë shpërqendrim në nivel psikologjik në lidhje me emocionet tuaja. Ndoshta kjo është koha e duhur për të vendosur kufijtë tuaj. Magnetizmi juaj natyral do të rritet dhe do bëni njohje, por mos nxitoni të investoni tek personat që thjesht ju magjepsin, pa u siguruar më parë për qëllimet e tyre dhe pa ditur shumë gjëra për prejardhjen e tyre. Afërdita do ju sjellë edhe përfitime financiare. Mund të ketë fitime kryesisht në financat tuaja të përbashkëta familjare, por edhe shumë shpenzime apo borxhe që duhen shlyer. Me menaxhimin e duhur dhe humor më të mirë gjithçka do të jetë në rregull.

VIRGJERESHA

Hyrja e Afërditës te Peshqit dhe kalimi i saj nga shtëpia juaj e 7-të diellore i jep një prekje ëndërrimtare marrëdhënieve romantike dhe ju bën të mos mendoni për asgjë tjetër përveç partnerit apo dashurisë në përgjithësi, edhe nëse jeni vetëm - ju në këtë situatë. Nëse jeni në kërkim të një partneri, prioriteti juaj tani do të jetë në këtë drejtim. Merrni kohë për të kërkuar personin që do t'ju bëjë të ndiheni diçka të veçantë. Pranoni ftesa nga miqtë, partnerët për dalje, udhëtime, udhëtime, sepse përmes këtij socializimi do të keni më shumë mundësi për takime dhe flirtim. Komunikoni në mënyrë efektive dhe mos kini frikë të tregoni ndjenjat tuaja. Planifikoni diçka romantike në 27/4, me takimin e Afërditës me Neptunin , vetëm për ju të dy. Kënaquni me lojën e dashurisë, pa u përpjekur të paragjykoni rrjedhën apo rezultatin. Në fund të fundit, ky është kuptimi i Afërditës te Peshqit. Ajo lejohet të rrëmbehet nga emocioni i thellë, pa u kujdesur për atë që do të ndodhë më pas. Gjatë kësaj kohe do të rritet intuita juaj, si dhe synimi juaj për të ndihmuar njerëzit që doni. Do të ketë fitime, sidomos nëpërmjet partnerit apo partneriteteve.

PESHORJA

Duke qenë se Aferdita  është sunduesi i shenjës suaj të zodiakut, çdo ndryshim i pozicionit të zodiakut ndikon tek ju. Me Afërditën te Peshqit nga data 5/4 deri në 2/5 do ta ndjeni zemrën të zbutur, ëmbëlsuar dhe do të jeni më të hapur në marrëdhëniet tuaja emocionale, por edhe më të gatshëm për t'u kujdesur për partnerin dhe për të bërë së bashku aktivitete që ju japin gëzim. dhe qetësoni shpirtin tuaj. A është koha për të rezervuar një banjë për dy? Për ju që jeni beqarë, mund të tërhiqeni nga dikush që nuk është saktësisht lloji i personit që zgjidhni zakonisht. Ndonjëherë bota e brendshme e dikujt na fiton, edhe nëse nuk i plotëson të gjitha standardet tona. Nëse tashmë jeni në një lidhje të ngecur në dhëmbëzat e rutinës, partneri juaj mund t'ju befasojë këndshëm me një gjest romantik, në mënyrë që të relaksojë rezistencat tuaja dhe të ringjallë pasionin tuaj. Në shtëpinë e 6-të të horoskopit tuaj diellor, Afërdita ju inkurajon gjithashtu të vendosni rregull në çështjet profesionale, për të ngrohur kontaktet me partnerët, por edhe për të zgjidhur çështjet që shqetësojnë financat tuaja. Profesionalisht ka perspektiva, por duhet t'i kushtoni kohë dhe përpjekje të mjaftueshme derisa të arrini rezultatet që ëndërroni. Merreni edhe me çështjet e pamjes, fitnesit dhe shëndetit.

AKREPI

Afërdita tek Peshqit aktivizon disponimin tuaj lozonjare dhe ju përgatit për ekskursione sociale dhe më shumë. Në fushën e flirtit, takimeve, argëtimit, Afërdita favorizon takimet dhe marrëdhëniet e shkujdesura. Nëse jeni beqar, kjo është një kohë e mirë për t'u zgjatur deri në 2/5 për të flirtuar, për t'iu përgjigjur emocioneve tuaja, për të dalë më shumë, për t'u argëtuar, për të shkuar në udhëtime dhe në përgjithësi për t'u çlodhur nga stresi i punës. . Nëse jeni një nga përfaqësuesit “intensivë” të shenjës suaj të horoskopit, do të jeni të gatshëm të hiqni dorë nga tensionet dhe drama, për të lehtësuar atmosferën e marrëdhënies suaj. Akrepat dhe artistët më romantikë do të kenë skica krijuese dhe shumë frymëzim. Popullariteti juaj do të rritet dhe njohja që do të gëzoni do të jetë gjithashtu e dobishme për portofolin tuaj. Do të jeni shumë të butë dhe të ndjeshëm gjatë kësaj kohe me fëmijët, të cilët i japin një tjetër kuptim jetës suaj. Në fakt, nëse e kërkoni, është një periudhë shumë pjellore për një shtatzëni.

SHIGJETARI

Keni nevojë për momente personale relaksi me partnerin tuaj. Ritmi i shpejtë i jetës suaj mund të jetë plot tension dhe ju duhet të gjeni njëri-tjetrin dhe qetësinë tuaj shpirtërore në mënyrë që të funksiononi pa stres në marrëdhënien tuaj. Ndër të tjera, Afërdita te Peshqit deri në 2/5 ju inkurajon të kaloni më shumë kohë në shtëpi si pronë, të bëni ndryshime ose rimodeloni hapësirën tuaj të jetesës, të kujdeseni për familjen tuaj dhe të forconi marrëdhëniet tuaja, por edhe të kaloni kohë cilësore me ta. Me ardhjen e Pashkëve, ju mund të organizoni festime në shtëpi dhe të ftoni të afërmit dhe miqtë për të festuar së bashku. Nëse jeni duke menduar për të lëvizur ose për të blerë dhe shitur do të keni fat më të mirë. Përfaqësuesit e vetmuar të shenjës mund ta shohin me nostalgji dikë nga e kaluara. Në fushën profesionale gjërat do jenë më të mira dhe më pak stresuese. Financat tuaja janë të qëndrueshme për momentin, megjithëse jeni mesatarisht optimistë, megjithatë kujdes nga teprimet në tregje.

BRICJAPI

Afërdita te Peshqit ju bën më të shoqërueshëm se zakonisht dhe tani do të keni mundësinë të hapeni me kompani apo njerëz të rinj që do të jenë në rrugën e jetës suaj. Deri në 2/5 do t'ju jepen shumë mundësi për të dalë, për të lëvizur më shumë, për të takuar miq, për t'u argëtuar, për të udhëtuar, për të shijuar disa ditë më të shkujdesur. Gjatë kësaj periudhe do e shprehni më lehtë emocionin tuaj, por edhe partneri do jetë i gatshëm t'i lërë të hapura dyert e komunikimit në një nivel më thelbësor. Në punë do keni shumë kontakte dhe akoma më shumë aktivitet. Propozime, negociata, marrëveshje do të dalin, ndërsa do të favorizoheni edhe në çështje studimesh, punë intelektuale, transaksione. Është një kohë e shkëlqyer për të promovuar interesat tuaja, për të reklamuar talentet ose produktet e punës suaj, për t'u përfshirë më shumë me teknologjinë, internetin ose për të blerë një mjet transporti. Financat tuaja do jene pak me te mira. Ajo që është dukshëm më e ngritur është disponimi juaj për flirtim, por edhe intuita juaj, veçanërisht kur vini në kontakt me njerëz që nuk i keni takuar kurrë.

UJORI

Periudha kur Aferdita ishte në shenjën tuaj nuk ju favorizoi aq sa do të dëshironit, por Aferdita e bllokuar nga dy planetë "të vështirë" Marsi dhe Saturni, ndajn dhuratat e tyre të kursyera. Tani Afërdita po kalon te Peshqit dhe megjithëse e doni lirinë tuaj, kalimi i Afërditës nga shtëpia e 2-të ju bën të dëshironi një marrëdhënie të qëndrueshme, e cila nuk krijon një ndjenjë largësie dhe pasigurie. Ndoshta nëse vendosni më shumë peshë në ndërtimin e tij ngadalë dhe në mënyrë të qëndrueshme, atëherë mund të keni rezultate më të mira. Nëse tashmë jeni në një lidhje, guxoni të dilni pak nga rripi i sigurimit dhe jini më të relaksuar dhe spontan. Deri në 2/5 do të dëshironi ta hidhni pak, të argëtoheni, të udhëtoni, të shpenzoni para për të kaluar një kohë të mirë dhe për t'u kujdesur për pamjen tuaj. Financat tuaja do jenë të qëndrueshme me tendenca në rritje, ndërsa do të përfitojë edhe kursi juaj në sektorin profesional. Mund të merrni përfitime nga pasuria e paluajtshme dhe ndihmë financiare, por edhe emocionale, nga familja juaj.

PESHQIT

Afërdita lëviz në shenjën tuaj të zodiakut më 5/4 dhe deri në 2/5 e cila do të mbetet nëse asgjë tjetër do t'ju ngrejë humorin dhe do t'ju rrisë vetëbesimin. Sigurisht, si një planet i dashurisë dhe dashurisë, do të luajë gjithashtu një rol katalitik në jetën tuaj romantike. Për ju është shumë e rëndësishme të jeni me një partner që komunikon dhe ju lidhin ndjenja të thella butësie dhe dashurie, sepse jeni thellësisht romantikë dhe nuk mund të kënaqeni me asgjë më pak.Të fejuarit tani mund ta ndiejnë këtë lidhje të veçantë me partnerin tuaj dhe të palidhurit mund ta tërheqin, me aleatin tuaj Afërditën, këtë person të veçantë. Në fund të fundit, gjatë kësaj kohe ju rrezatoni dyfish, me këtë sharm të parezistueshëm që ju ka pajisur Poseidoni. Në fakt, të dy planetët do të takohen në një takim me njëri-tjetrin më 27/4. Një ditë e mrekullueshme për t'u kënaqur me emocionet, për të krijuar një atmosferë romantike dhe për ta shijuar atë me partnerin tuaj. Afërdita do të takohet me Jupiterin këtë muaj më 30/4, duke sjellë më shumë fat qoftë emocional apo financiar për të lindurit në dhjetëditëshin e tretë të shenjës suaj. Nga ana profesionale dhe financiare, oferta juaj njihet dhe ju korrni frytet e përpjekjeve tuaja.

 

Porosite tani hartën  tende personale në: 
https://www.astrologu.al/sq/parashikime-personale

 

Mos harroni ti bëni Like faqeve tona në Facebook

www.facebook.com/astrologu.al.JorgoPulla

www.facebook.com/www.astroshop.al.JorgoPulla

pasi dhe të bëheni pjesë në grupin tonë

www.facebook.com/groups/jorgopulla.astrologu

Për të qënë gjithnjë të informuar për ofertat dhe shortet që ne organizojmë EKSKLUZIVISHT dhe vetëm për pjestarët tanë…

Pra, do të ishte më mirë të qëndroni të qetë dhe të pretendoni qetësisht, duke kultivuar më tej talentin tuaj unik së bashku me astrologun tuaj personal në www.astrologu.al/parashikime-personale

Ju presim…

Shiko gjithashtu