12 llojet e meshkujve që do të takoni gjatë verës në pushimet tuaja!

Diell, det, verë, pushime dhe flirtim… C’farë tjetër ju nevojitet për të kaluar mirë, për të dalë jashtë, por edhe për të përmbushur një dashuri të re, me të cilën do të keni mundësi të kaloni momente të bukura! A keni filluar të planifikoni dhe organizoni pushimet tuaja verore? A jeni i lirë dhe shpresoni se do të ndodhë me ju një njohje të re këtë verë? Dëshironi të dini se me cilin lloj mashkulli mund të merreni me të vërtetë këtë verë dhe çfarë të kërkoni?

 

Dashi

Njeriu i guximshëm, i nxituar dhe i vendosur Aries do t'ju magjepsë me shtysën e tij, por edhe mashkullorinë e tij... Ai do të bëjë gjithçka për t'ju hedhur në shtratin e tij, ai do të nxitojë dhe do të dëshirojë të arrijë qëllimin e tij këtu dhe tani... Për sa kohë që sa më e vështirë të jeni me të, aq më shumë ai do t'ju ndjekë për t'ju pushtuar! Ai nuk ka takt dhe nuk do të përdorë mënyra "anash" për t'ju çuar në masat e tij. Ju do ta vlerësoni ndershmërinë dhe drejtësinë e tij, por rruga e tij do t'ju shqetësojë, sepse ai nuk do t'ju japë garanci për një marrëdhënie të qëndrueshme! Me të ju mund të shijoni momente të forta verore, të cilat mund të vazhdojnë edhe në dimër, për sa kohë që keni… një të ftohtë dhe një nxehtësi, pa i dhënë atij gjithçka të gatshme në “pjatë”!

 

Demi

Njeriu sensual, romantik dhe mjaft erotik Demi, ka mënyrën e tij të veçantë për t'ju tërhequr dhe për të krijuar një atmosferë të bukur, erotike mes jush! Sytë e tij do t'ju bëjnë të çmendur, stili i tij do t'ju magjepsë, ndërsa rehatia e tij për të shijuar të gjitha gëzimet e verës, së shpejti do t'ju bëjë të thoni "Do të kem një kohë të shkëlqyeshme me këtë njeri"! Demi do të kalojë përmes një "skaneri" për të siguruar atë që dëshironi, cila është cilësia e karakterit tuaj dhe nuk do të nxitojë t'ju porosisni ose të vazhdoni me diçka më erotike, nëse ai nuk është më parë i sigurt se i përshtateni atij në mënyrë të përsosur! Pra, nëse kaloni fazën e njohjes, ai do të deklarojë drejtpërdrejt atë që dëshiron saktësisht nga ju dhe ai do të ketë të gjithë kokëfortësinë dhe këmbënguljen për t'ju fituar!

 

Binjakët

Fjalët e personot në shenjën e Binjakëve, do t’ju ​​skllavërojnë që në momentin e parë dhe me spontanitetin e tij, por edhe gjendjen shpirtërore të tij të këndshme, do t’ju ​​bëjnë të hapeni shumë shpejt! Do të argëtoheni me të, do të kaloni ditët më të furishme të verës (por edhe netët) dhe do ta ndjeni shumë afër jush, pasi ai nuk do të hezitojë të hapet dhe të flasë me ju për veten e tij, për jetën e tij, duke treguar me çdo mënyrën e diturisë, humorit dhe zgjuarsisë së tij! Do të keni biseda të gjata në plazh, ku ai do të dëshirojë të dijë gjithçka për ju... Ai do t'ju urdhërojë hare buzë plazhit dhe ai do të jetë mjaft entuziast, por në asnjë rast nuk duhet t'i merrni qëllimet e tij shumë seriozisht! Për burrin Binjakët, vera është flirtuese, argëtuese, duke pasur një kohë të mirë dhe në asnjë mënyrë angazhime...

 

Gaforrja

Mashkulli në shenjën e Gaforres do t'ju fitojë me ngrohtësinë, sjelljet e tij të bukura dhe pamjen e tij të ndjeshme! Do të jetë e vështirë për të të hapë letrat e tij për ju, por mund të shkëmbeni shikime për shumë orë ose madje ditë, derisa ai të marrë guximin të vijë dhe t'ju flasë. Për të ndërmarrë hapin e parë, së pari duhet të jeni plotësisht të sigurt se do të ketë një përgjigje! Ju mund të mos e jetoni dashurinë pasionante të verës me të, por gjëja e sigurt është se ju do të shijoni momente shumë të buta romantike dhe ai do t'ju bëjë të besoni në rrugën e tij që më në fund keni gjetur princin tuaj! Njohja, flirtimi dhe marrëdhënia që ju mund të filloni me njeriun e Gaforres gjatë verës, do të ketë perspektivën e diçkaje të qëndrueshme, për aq kohë sa ai e ka tejkaluar marrëdhënien e tij të mëparshme! Nëse jeni akoma mbërthyer me të kaluarën, është jashtëzakonisht e vështirë të vazhdoni historinë tuaj...

 

Luani

Ky burrë është si të kesh mjaltë, ku të gjitha gratë e rrethojnë dhe i qëndrojnë atij, ndërsa ai ka stilin e krenarisë, por edhe stilin e… hijeshisë! Një Luan, ka rrugën e tij për t'ju joshur, për t'ju josh me pasionin e tij dhe për t'ju bërë të admironi shumë shpejt! Ajo ka një mënyrë unike për të flirtuar, hyjnizuar dhe duke e bërë një grua të ndjehet unike dhe e veçantë! Nëse takoni një burrë Luan gjatë pushimeve tuaja verore, ajo që duhet të mbani në mend është se ai nuk ju pëlqen lehtë dhe shpejt, sepse ai mund t'i ketë ato në çdo kohë që dëshiron! Tregojini atij që e dëshiron, por në asnjë rast mos e ndjekë, por sigurohuni që ta hijeshoni dhe të kaloni mesazhin se ai duhet të luftojë për t'ju pushtuar!

 

Virgjëresha

Virgjëresha është njeriu i ftohtë dhe i largët, i cili shpejt do të pikturojë interesin tuaj me mendjen e tij, sjelljen e tij të zgjuar, por edhe me humorin e tij të veçantë! Ai nuk do t'ju tregojë se ju dëshiron, përkundrazi ai mund të fillojë njohjen tuaj me punime, duke komentuar dhe kritikuar lëvizjet dhe sjelljet tuaja, ndërsa ai do t'ju kundërshtojë në biseda, thjesht për të pikturuar interesin tuaj dhe për të "prerë" reagimet! Ai nuk është njeriu që do të provokojë situatat në mënyrë që të ketë një kohë të mirë dhe romantike vetëm për pushimet e tij... Ai nuk kujdeset vetëm për të hedhur një grua në shtratin e tij, ai dëshiron të magjepset nga personaliteti dhe inteligjenca e një gruaje dhe ai është shumë e vështirë, por edhe misterioze në shijet dhe zgjedhjet e saj!

 

Peshorja

Peshorja: njeriu është shpirti i kompanisë, ai është mashkulli që jo vetëm që di të ketë një kohë të mirë, por arrin të arrijë pa shumë përpjekje që të ketë të gjitha gratë në këmbët e tij. Ai e di shumë mirë që ai ka një "kalim" tek femrat dhe i pëlqen shumë për të luajtur me ta, për të flirtuar, për të flirtuar, edhe nëse ai nuk është i dashuruar! Shtë e sigurt që ai do t'ju afrohet erotikisht, nëse e joshni me feminilitetin dhe temperamentin tuaj! Ai shpejt do t’ju ​​bëjë të besoni se e ka shtypur atë me ju dhe me manifestimet e tij erotike, do të mendoni se keni gjetur dashurinë e madhe të jetës suaj! Ai mund të jetë një fëmijë i mirë dhe me të vërtetë tërhequr për ju, por ju duhet të mbani në mendjen tuaj se ai është mjaft joserioz në punët e tij të dashurisë dhe se historia juaj e dashurisë verore mund të jetë një "flluskë" që kthehet nga pushimet, do te prishen!

 

Akrepi

Dëshiron të jetosh një verë të nxehtë dhe të pasionuar, plot përvoja të fuqishme? Me njeriun Akrep ju mund të jetoni momente që do të gdhenden në kujtesën tuaj! Pamja e tij erotike dhe stili i tij misterioz do të vjedhin shpejt përshtypjet tuaja! Por ajo që do ju bëjë të qëndroni me të, është se ky njeri është enigmë, të cilën vështirë se do të keni mundësi ta zgjidhni... Ai nuk hap shumë për veten e tij, por përpiqet të depërtojë në të gjitha sekretet tuaja, duke i dhënë luftën të njihemi sa më mirë! Me të do të ndjeni një lidhje të fortë erotike, e cila do të arrijë kulmin, nëse i dorëzoni joshjet e tij erotike! Mbani në mend se mashkulli në shenjën e Akrepit tashmë mund të ketë një lidhje të përhershme dhe ta fshehë atë, ose ka shumë mundësi që qëllimi i tij të jetë vetëm seksi! Për të arritur qëllimin e tij, do të fshehë informacionin nga ju!

 

Shigjetari

Me mashkullin e Shigjetarit ju e dini që nga momenti i parë me çfarë saktësisht po merreni... Eshtë si një libër i hapur, ku ai ju fiton juve me entuziazmin, gëzimin e tij për jetën, por edhe temperamentin e tij eksploziv erotik! Me fjalët dhe veprimet e tij, ai nuk do t'ju tregojë se vera po kërkon një lidhje dashurie të përhershme, të qëndrueshme. Ai do të shprehë padurimin e tij për ju që të vazhdoni me diçka më erotike, ai do të bëjë gjithçka për t'ju fituar juve, por ai do të lërë një "boshllëk" në atë që do t'ju ndodhë më tej... Ky njeri është i etur për përvoja dhe atë që duhet të keni në mendjen tuaj është që ai mërzitet shumë lehtë! Në mënyrë që të keni një kohë të mirë me të dhe të jeni në gjendje ta mbani më gjatë historinë tuaj të dashurisë, nuk duhet t'i jepni besim dhe siguri që ai ju pushtoi Ju. Lëreni të ketë dyshime dhe të shikojë parathënien tuaj sa më lehtë të jetë e mundur, madje nëse e keni shtypur atë me të! Aventurat e dashurisë verore të njeriut të Shigjetarit, shumicën e kohës kanë një datë skadimi të shkurtër!

 

Bricjapi

Dihet që shumica e grave kapen nga vështirësitë, me burra që janë disi të pakapshëm! Një njeri i tillë është Bricjapi, i cili duket i paarritshëm, i çuditshëm, serioz, por edhe shumë erotik... Ai është njeriu klasik, i cili ekspozon besimin, sigurinë dhe stabilitetin. Ai nuk do t'ju tregojë shumë, ai do t'i kushtojë vëmendje çdo detaji si në sjelljen tuaj ashtu edhe në mënyrën se si do t'ju afrohet në mënyrën më të zgjuar! Ai është mjaft metodik dhe arrin gjithmonë atë që dëshiron! Ju mund të keni lexuar që ai është duke kërkuar për një lidhje të përhershme ose se nuk i pëlqen lodrat dhe kjo është e vërtetë, por si njeri ai e do shumë seksin dhe kur kushtet nuk favorizojnë asgjë më shumë, atëherë atij i pëlqen të shijojë lidhjen e dashurisë, duke vendosur kufij që nuk do t'ju lejojë të shpresoni për diçka më shumë!

 

Ujori

Ju takoni mashkullin e Ujorit gjatë pushimeve tuaja verore, reagimi juaj i parë do të jetë të qeshni, argëtoheni dhe menjëherë të ndjeheni se keni gjetur një mik shumë të mirë, me të cilin vërtet mund të kaloni një verë të jashtëzakonshme! Ai mund të mos zgjojë instinktet tuaja më erotike erotike që nga fillimi, por në mënyrën e tij ai do t'ju bëjë të ndjeheni shumë afër tij dhe ai do t'ju fitojë juve në mënyrën miqësore dhe të lirë që ai do të shprehet! Aty ku mund të mendoni se ai ju shikon vetëm në një mënyrë miqësore, mund të ketë një kohë kur nuk e prisni që ai t’ju ​​surprizojë në mënyrën më erotike dhe të mos jetë në gjendje t’i rezistojë! Por për shkak se njeriu i Ujorit është i mendimit se golat më të mirë shënohen në gropa miqësore dhe shumicën e kohës ai ngatërron miqësinë me dashurinë dhe dashurinë me miqësinë, mbaju atë që do të pasojë! E vetmja gjë e sigurt është se duke njohur një burrë Ujori, ju menjëherë keni fituar një mik shumë të mirë!

 

Peshqit

Me siguri do ta keni dëgjuar fjalën e urtë "të kesh frikë nga lumenjtë e ngadaltë"! Pra, kjo fjalë e urtë është e prerë dhe e qepur në masën e njeriut të Peshqve, i cili me të vërtetë është mashkulli që mund të luajë me sukses absolut rolin e të çmendurit dhe të dashnorit, në një mënyrë kaq të fortë sa që edhe ai do ta besojë! Nuk mund të ketë verë pa dashuri për këtë njeri, i cili kërkon vërtet romancë, butësi dhe parathënie! Në fillim do të besoni se keni gjetur njeriun më të ngrohtë, shoqërues, romantik dhe të ndjeshëm, si ai për të cilin keni ëndërruar gjithmonë! Ai do të ndajë me ju ëndrrat dhe planet për zhvillimin e marrëdhënies tuaj! Jetoni verën, histori dashurie romantike, gjithmonë duke mbajtur disa rezerva, sepse ajo mund me kohë... "rekord" të rrëshqasë dhe të bëjë që të konkludosh që ai është njeriu me të dy fytyrat!

Mos harroni ti bëni Like faqeve tona në Facebook

www.facebook.com/astrologu.al.JorgoPulla

www.facebook.com/www.astroshop.al.JorgoPulla

pasi dhe të bëheni pjesë në grupin tonë

www.facebook.com/groups/jorgopulla.astrologu

Për të qënë gjithnjë të informuar për ofertat dhe shortet që ne organizojmë EKSKLUZIVISHT dhe vetëm për pjestarët tanë…

Pra, do të ishte më mirë të qëndroni të qetë dhe të pretendoni qetësisht, duke kultivuar më tej talentin tuaj unik së bashku me astrologun tuaj personal në www.astrologu.al/parashikime-personale

Ju presim…

Shiko gjithashtu