21/3-20/4
21/4-20/5
21/5-21/6
22/6-22/7
23/7-23/8
24/8-22/9
23/9-22/10
23/10-22/1
23/11-20/12
22/12-19/1
20/1-19/2
20/2-20/3

Welcome to Astrologu

No front page content has been created yet.

Me te lexuarat

Te fundit

https://www.astrologu.al/sq/node/32

NJE DITE E MIRE NE CESHTJE TE RENDESISHME, ESHTE FUNDI I JAVES...

DYMBËDHJETË DHE AS NJË TELEFON

 

Hidhërim... Hidhërim i madh! Të kuptoj. Shkon e vjen...

17/10/2019

Nje dite shume pozitive  sot me Henen ne shenjen e Binjakeve  kjo dite ju ndihmon ne mbyllje te ceshtjeve te veshtira , takime qe mund te...

14/10/2019 to 20/10/2019

https://www.astrologu.al/sq/parashikimi-javor

Nje jave sa me te mbare dhe te begate ju...

01/10/2019 to 31/10/2019

Ky muaj do të ketë një karakter të veçantë brenda jush pasi do t'ju japë kohë për t'u marrë me veten tuaj, për të nisur plane dhe ëndrrat e jetës. Me...

Dashuritë me Hënë

 

Kërkoni një lidhje ideale, por çdo herë pëlqeni njeriun e gabuar dhe...

                                   https://www.youtube.com/watch?v=...

                    

                                      Zbulo numrin e shpirtit tënd

 

E ardhmja që ju rezervon numri juaj...

...

                                  ...

Nuk janë të pakta herët të cilat në biem në gabime të cilat na kushtojnë shtrenjtë. Por cdo gabim mund të bëhet një...

        Ndikimi I  Afërditës tek 12 shenjat e horoskopit

 

...

Video

Parashikime mujore dhe javore nga Jorgo Pulla

Sygjerime

Mund te lexoni gjithashtu si me poshte

Te pergjithshme

Postime dhe artikuj nga te gjithe fushat e astrologjise

https://www.astrologu.al/sq/node/32

NJE DITE E MIRE NE CESHTJE TE...

DYMBËDHJETË DHE AS NJË TELEFON

 

Hidhërim... Hidhërim i madh...

17/10/2019

Nje dite shume pozitive  sot me Henen ne shenjen e Binjakeve  kjo dite ju ndihmon ne mbyllje te ceshtjeve te...

14/10/2019 to 20/10/2019

Ky muaj do të ketë një karakter të veçantë brenda jush pasi do t'ju japë kohë për t'u marrë me veten tuaj, për të nisur plane...

01/10/2019 to 31/10/2019

Dashuritë me Hënë

 

Kërkoni një lidhje ideale, por çdo herë...

Pse të na zgjidhni neve

Astrologu.al është portali  më i ri i astrologjisë, është diçka e re ku çdo ditë informoheni për gjithçka lidhet me fushën astrologjike dhe jo vetëm. Portali astrologu.al  ju jep këshilla të vlefshme për gjithcka  që ju intereson, në fushën e biznesit, në atë ndërpersonale dhe në marëdhënie më të tjerët. Secili prej jush nëpërmjet astrologjisë mëson në detaje se si të përfitoni nëpërmjet yjeve, planetëve dhe kohës së përshtatshme,  dhe si mund të bëni për vete dashurinë e munguar si dhe shumë e shumë gjëra të tjera.
Mjafton një klikim në portalin tonë dhe do të informoheni në kohë reale (live) për çështje  nga më të ndryshmet që mund të keni.
Astrologu.al ka një ekip të shkëlqyer astrologësh me përvojë, brenda dhe jashtë vendit çdo ditë. Portali parashikon  tema të nxehta të fushave të ndryshme të astrologjisë  në Shqipëri  dhe në diasporë ku gjenden shqiptare ne te gjithe globin. Astrologët tanë  me përvojë dhe përkushtim zbulojnë se çfarë roli  luajnë planetët tek ju në kohëra të ndryshme, ju jep mundësinë të zgjidhni çdo dilemë që ju keni në marrëdhënie me punën, dashurinë, ekonominë, kohën e përshtatshme në çështje të rëndësishme për jetën.Të gjitha këto  jua zgjedhin astrologët tanë, me anë të një përshkrimi të hartës suaj astrologjike. 
 
Në astrologu.al vizitori ka një gamë të gjere opsionesh si: parashikime ditore, javore, mujore, vjetore dhe sociale, tendencat e përditshme të shenjave në fat, dashuri dhe seks, si dhe lidhjet që të kenë jetëgjatësi dhe të shkojnë deri në martesë, udhëtime dhe flirtime me orientimin e planetëve, analizë e plotë e horoskopit për të gjithë si  dhe personave  që bëjnë pjesë në jetën e tyre. Me anë të astrologu.al  të gjitha përgjigjet që kërkoni mund ti arrini vetëm me një klikim në cellular, kompjuter etj. 
Dhe mos harroni se  gjitcka fillon me nje “pyetje“cilës shenjë i përkisni?.. 

Informacione kryesore