YJET NE FUNDJAVE! Cështjet sentimentale në fundjavë 15 deri 16/08/2020

Në përgjithësi, kjo periudhë dy-ditore mund të sjellë surpriza të këndshme në një nivel personal.Kështu që mund të krijohet një marrëdhënie e re, mund të mos ketë pasion por do të ketë ndjenja të forta dhe të thella që nga momenti i parë i njohjes. Le të lexojmë në detaje se çfarë na pret në dy ditët 15 deri në 16 gusht 2020 dhe si do të kalojnë shenjat tona të preferuara të zodiakut në fushën sentimentale.

Zgjidhni shenjën tuaj të zodiakut dhe shihni se si do të kaloni në fushën erotike dhe sentimentale këtë fundjavë:

Dashi

Përshëndetje Dashë, këto ditë janë shumë të bukura dhe optimiste, ndërsa më e rëndësishmja nga të gjitha është se ekziston një flirtim dhe erotizëm i përhapur mes jush dhe partnerit tuaj.Ju dhe partneri juaj po shijoni ose pushimet ose partneritetin tuaj.

Këto dy ditë për ju, merrin kuptim. Një person tregon se ai ka aspirata erotike për ju dhe këto dy ditë do t’ua zbulojnë, dhe po ju flasim për një person që ju e njihni se përket ose në një mjedis miqësor, ose të një grupi shoqëror, ose është një person që ju ka parë në një kompani të përbashkët. Mendoni me shumë kujdes para se të merrni ndonjë vendim sepse nuk duhet të përfitoni nga një situatë nëse së pari nuk jeni të sigurt.

 

Demi

I dashur Dem, këtë fundjavë ju pret një mundësi e këndshme për të zgjidhur tema që kanë të bëjnë me çështje praktike, veçanërisht në marrëdhënien tuaj. Do të përballeni me çdo situatë që ka lindur me logjikë dhe maturi, do të gjeni zgjidhje dhe natyrisht ato do të përfitojnë si ju ashtu edhe partneri juaj në të njëjtën kohë. Këto dy ditë do të jenë shumë konstruktive për ju, do të fitoni shumë që ka të bëjë me të ardhmen e marrëdhënies tuaj.

Për ata prej jush që janë vetëm, kjo fundjavë ju sjell më shumë praktikë në jetën tuaj sentimentale.Për shembull, nëse ju pëlqen një person por shihni se situata juaj nuk ka përparuar për një kohë të gjatë, keni ndërmend të merrni vendimet tuaja. Thuaj për shembull se si ndiheni ose u jepni fund mendimeve tuaja për këtë. Cilado qoftë vendimet tuaja, mbani mend se ato do t'ju çojnë vetëm në të mirë personale.

 

Binjakët

Binjakë të dashur, për ju po vjen një fundjavë e mrekullueshme. Ju bëheni më të shoqërueshëm - ose, jeni në gjendje të shprehni në çdo mënyrë se si ndiheni për partnerin tuaj, për të treguar se sa e doni atë. Nëse keni shkuar me pushime me partnerin tuaj, do të keni momente të mrekullueshme, edhe nëse keni qëndruar në shtëpi, mos u mendoni shumë Binjakë, do të përjetoni diçka të ngjashme.

Për ju Binjakët që nuk keni një lidhje, është një fundjavë që mund të investoni në diçka të re. Mos e humbni mundësinë që do t'ju paraqitet, sepse në të vërtetë me kalimin e Merkurit në Luan, do të keni mundësi të shumta. Dhe shoqërueshmëria ju jep por edhe një humor për të shprehur pa tabu tërheqjen tuaj për një person. Shfrytëzojeni rastin të keni një nga verat më të mira dhe jo vetëm njohje.

 

Gaforrja

Po ju Gaforre, ku ju gjejmë?A keni shkuar me pushime apo akoma. Gjatë këtyre dy ditëve do të ndiheni se keni një optimizëm të jashtëzakonshëm por gjithashtu se jeni pa frikë - ose në çdo gjë, a është kjo e vërtetë apo keni nevojë ta ndjeni atë? Më lejoni t'ju them diçka, Gaforre të dashura, ngado që vjen optimizmi juaj dhe ndjenja se gjithçka do të shkojë mirë, është e sigurt që ju heq gjendjen shpirtërore dhe ju ngre humorin. Jetojeni, përcillni buzëqeshjen dhe mendimet e bukura që keni tek partneri juaj.

Për ju Gaforre të ëmbla, që nuk keni një dashuri verore, këto dy ditë mund të jenë një rast i shkëlqyeshëm për të marrë të paktën një interes erotik. Këtë fundjavë keni një humor shumë të ndryshëm, më të ngritur dhe ndjeni gëzim dhe optimizëm, mbase ndryshimi në qëndrimin tuaj mund t’ju ​​bëjë një pol tërheqjeje dhe pse të mos sillni dhe në sipërfaqje, një interes dashurie të denjë për aspiratat tuaja.

 

Luani

Do guxoj të them që kjo fundjavë është një nga më të bukurat në jetën tuaj. Kjo fundjavë jo vetëm për të ndikuar tek ju por për t'ju sjellë momente unike dhe tejet të këndshme me partnerët tuaj. Nëse ju bëni pjesë tek ata Luanë që kanë një marrëdhënie afatgjatë, flirtimi dhe erotizmi do të rinovojnë lidhjen tuaj.

Ndërsa për ju Luanë që jeni vetëm, këto dy ditë do të vijnë përmbys në jetën tuaj të dashurisë. Nuk po flas për një marrëdhënie të thjeshtë, por për stabilitet dhe reciprocitet midis jush dhe një personi befasues. Nëse nuk keni rregulluar që të shkoni në pushime për momentin, nuk e di se çfarë do të bëni, por nuk duhet të qëndroni brenda shtëpisë, sepse gjysma juaj tjetër është atje jashtë duke pritur për ju.

 

Virgjëresha

Kjo fundjavë nuk është një vend i mirë por mund të organizojë jetën tuaj të përditshme dhe të rregulloni (nëse nuk e keni bërëtashmë) pushimet tuaja. Gjatë këtyre dy ditëve mund të dilni edhe me partnerin tuaj dhe të keni një bisedë shumë të bukur dhe të ndershme me partnerin tuaj. Diskutoni çështje që lidhen me të ardhmen e marrëdhënies tuaj.

Për ju, Virgjëreshë e dashur, që nuk keni marrëdhënie këto dy ditë, nuk mund ti përshkruajmë si erotike. Logjika nuk ju lejon të transportoheni lehtë.Nëse gjatë fundjavës duhet të shihni bashkëpuntorë ose kolegë, mund të keni një bisedë më të qetë dhe më të hapur dhe të keni sukses për të parë një person me një sy tjetër, më të butë.

 

Peshorja

Këto dy ditë për ju Peshore, janë më shumë sesa erotike dhe të bukura. Merkuri kalon në Luan dhe ju shtyn ti tregoni partnerit tuaj pasionin tuaj për të dhe gjithashtu të bëni të gjitha këto në mënyrën më spontane.Humori juaj i zjarrtë mund të joshë partnerin tuaj dhe ju mund të freskoheni në të gjitha nivelet.

Për ju Peshore që nuk keni marrëdhënie këtë herë, nuk mund t'ju premtoj se diçka shumë e mirë do të ndodhë në punët tuaja të dashurisë. Më në fund, nga këto dy ditë filloni të dilni nga guaska juaj dhe mendoni se vetëbesimi juaj nuk do të rritet nëse uleni brenda në shtëpi. Aty, nëse dilni jashtë, do të zbuloni se shumë njerëz do të donin t'ju pushtonin erotikisht. Në dorën tuaj është zgjedhja që do të bëni.

 

Akrepi

Për ju Akrepë, kjo fundjavë është shumë e qartë se nuk mund të të porosis për një fundjavë të nxehtë erotike. Por unë mund t'ju premtoj se do të jeni në gjendje të komunikoni shumë mirë me partnerin tuaj, logjika mund të mbizotërojë në një bisedë dhe shumë gjëra mund të ndryshojnë edhe në jetën tuaj të përditshme. Do të keni sukses në çështje që kanë të bëjnë me jetën tuaj profesionale dhe kjo do të ketë një ndikim edhe në jetën tuaj të dashurisë.

Këto dy ditë për ju Akrepë të vetmuar, ju sjellin disa ndryshime në mënyrën sesi merreni me jetën tuaj romantike. Ju i ndryshoni të gjitha ato që bllokuan jetën tuaj të dashurisë dhe do të lëvizni në një linjë në të cilën do të dashuroheni dhe do të dashuroheni para së gjithash me veten, me rezultatin që ata përreth jush të bëjnë të njëjtën gjë për ju. Kjo mund të jetë një detaj i vogël në pamjen tuaj apo edhe diçka që lidhet me sjelljen tuaj. Para së gjithash do të dalloni ato që nuk ju pëlqejnë dhe do të shihni se sa do t'ju sjellë dobi në të ardhmen.

 

Shigjetari

Së pari më lejoni t'ju them Shigjetarë të dashur, që kjo fundjavë, ju sjell një humor të zjarrtë drejt partnerit tuaj dhe ju bën të dëshironi të tregoni në çdo mënyrë se si ndjeheni për të.Ju jeni të zotëruar nga entuziazëm, spontanitet dhe optimizëm, elementë që ju bashkojnë me partnerin tuaj dhe ju bëjnë shumë më të dashur sesa rutina nuk ju ka lënë deri më tani.

Shigjetar të dashur, për ju që nuk keni marrëdhënie, këto dy ditë është ajo periudhëqë duhet për të ndryshuar të gjitha këto dhe për t'ju larguar nga vetmia që ndjeni. E diela ju jep shkëlqim, nga ana tjetër ju sjell mundësi erotike për të patur një lidhje jete! Siç mund ta dëgjoni, këto dy ditë ekziston një shans i mirë që të rikuperoheni një herë e përgjithmonë.

 

Bricjapi

Përshëndetje Bricjapë, këto dy ditë, ju do të merrni frymë thellë në të gjitha fushat e jetës tuaj. Do t'ju pranoj, Bricjapi im, që kaluat një periudhë shumë të vështirë, tani e tutje, do të shihni shumë ndryshime. Plani juaj ose një ndryshim për këtë fundjavë do të diskutohet me partnerin tuaj dhe gjithashtu një zhvillim profesional mund të ndikojë në rrjedhën e marrëdhënies tuaj. E gjithë kjo që ju përmenda, është pozitive dhe ne patjetër po flasim për një fundjavë të qetë dhe paqësore që ju mungoi aq shumë.

Për ju Bricjapë që nuk keni marrëdhënie, duhet të ndryshoni gjërat në jetën tuaj të dashurisë.Por ju duhet të ekuilibroni, të vendosni në një shkallë të mirat dhe të këqijat midis jetës suaj profesionale dhe profesionale.C’farë është ajo që keni më shumë nevojë për të jetuar këtë fundjavë gushti?Mos mu përgjigjni mua, por vetvetes.

 

Ujori

I dashur Ujor, përgatituni për gjithçka këto dy ditë. Erotizmi juaj është i shpërndarë, pasioni dhe intensiteti juaj janë të dukshme nga partneri juaj. Marrëdhënia juaj, nga kjo periudhë dy-ditore e tutje, përvetëson një kuptim tjetër, do të ketë freskinë që dëshironi, do të tërheqni partnerin tuaj me spontanitetin tuaj. Eshtë një nga dy ditët më të përsosura që keni jetuar, për një kohë të gjatë.

Kini mendjen Ujorë, po ju flas ju qëende nuk keni krijuar një lidhje dashurie të rëndësishme dhe të jashtëzakonshme. Kjo periudhë dy-ditore është mjaft e favorshme për një fillim të ri dashurie dhe në fakt për të zgjatur, me kalimin e Merkurit në Luan, nuk ka asnjë mënyrë që të mund ta pëlqesh një person dhe të mos e bësh atë tënden. Do t’i pushtoni të gjithë këto dy ditë me temperamentin tuaj të zjarrtë.

 

Peshqit

Përshëndetje Peshq, nuk do ta quaja këtë fundjavë për ju si pasionante, ashtu edhe të zjarrtë. Por mund të ju sjellë ndryshime të mëdha dhe thelbësore në jetën tuaj romantike.Nuk fshihem nga ju se ai ka diskutime dhe një gjendje të ndryshojë mënyrën se si merreni me marrëdhëniet tuaja.Një propozim profesional mund të dalë dhe të ndryshojë të dhënat tuaja.

Për ju, Peshqit e mi të vegjël, të cilët jeni akoma vetëm, mund të mos jetë fundjava më erotike e jetës tuaj, por është një takim dy-ditor me shumë njerëz, dhe është mirë të shikoni përreth jush që po ju shikon intensivisht dhe kush mund të dëshirojë të afrohuni për arsye erotike. Kjo është e vërtetë edhe nëse keni dalë me një person nga hapësira juaj profesionale.

 

Shiko gjithashtu