Pushime me partnerin tuaj! Shihni shenjën e tij të zodiakut... dhe se çfarë ju pret!

×

Error message

  • Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'i18n_string_variable_textgroup_list' not found or invalid function name in variable_callback() (line 150 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in variable_build_multiple() (line 69 of /home/astrolog/public_html/sites/all/modules/variable/variable.inc).

 

Pushime me partnerin tuaj? Shihni shenjën e tij të zodiakut dhe zbuloni se si do t’i kaloni pushimet me të. Thonë se pushimet e përbashkëta mund të gjykojnë rrjedhën e një marrëdhënie në të ardhmen. Ndërsa çifti janë së bashku 24 orë në ditë, pushimet janë një provë e besueshme nëse lidhja mund të qëndrojë në provën e kohës. Sidoqoftë, nuk keni pse të prisni deri në pushime, zbuloni kuarcat e partnerit tuaj bazuar në shenjën e tij të zodiakut dhe vendosni tani nëse do të shkoni diku së bashku ose nëse duhet të organizoni pushime me miqtë!

 

Dashi

A ju pëlqen të kaloni natën deri në orët e mëngjesit? Argëtimi në klube derisa të lind dielli? A mund të bësh të vizitosh të gjitha lashtësitë dhe kështjellat e një ishulli? A ju pëlqen të flirtoni me partnerin tuaj në ballkonin e hotelit (dhe nëse ai ju tërheq vëmendjen, edhe më mirë)? Nëse përgjigjja juaj për të gjitha pyetjet e mësipërme është po, atëherë ju mund të qetë dhe pa një mendim të dytë të shkoni me pushime me partnerin tuaj, i cili është Dashi.

 

Demi

Kur zbarkon në port, ai menjëherë lokalizon tavernat e mira. Ai do të zgjedhë një hotel i cili do të jetë afër plazhit, në mënyrë që të mos ketë një shteg të tepërt. Ai do të marrë me qira një karrige në kuvertë për të gjithë kohëzgjatjen e festës, e cila do të ndodhë të jetë pranë dhomës së pijeve freskuese. Demi shkon me pushime për të pushuar dhe të mos vuajë. Nëse keni në mendje një jetë të egër dhe netë të furishme, është më mirë të organizoni diçka me miqtë tuaj... Nëse doni të kaloni natën e qetë erotike, shkoni me Demni!

 

Binjakët

“Kur u vendosëm të shkonim me pushime vetëm? Dhe çfarë do të them tani Jorgos, Elenit, Marias, Dimitrit, etj? Do të shkojmë të gjithë së bashku shpirt dhe do të shohësh se ku do të kalojmë një kohë të shkëlqyeshme! ” Siç mund ta shihni, është ndoshta e vështirë të "piqni" partnerin tuaj Binjakët për të shkuar vetëm me pushime. Nëse keni sukses, marrëdhënia juaj është në një rrugë shumë të mirë, por prapë mos mendoni se jeni të shpëtuar. Edhe nëse shkoni në një ishull shkëmbor, ai do të gjejë një mënyrë për të bërë miq dhe grupe të reja!

 

Gaforrja

Nëse vendosni të shkoni me pushime me partnerin tuaj i cili është Gaforre, sigurohuni që të rezervoni një dhomë me ajër të kondicionuar, me çdo mjet! Ai do që ju të flini fort, pa marrë parasysh nëse është nxehtë. Ai do të sjellë bagazhet e tij në port me transport, pasi asnjë taksi nuk do të pranojë ta transportojë atë me gjithçka që mbart me vete! Po ashtu, Gaforrja, edhe me pushime ka një program shumë specifik që duhet ta pranosh, tani fle, tani banjë, tani ushqehemi, tani banjodielli. Tja kaloni mirë!…

 

Luani

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në kamping me skautistët, ose duke pushuar me Luanin, është e njëjta! Luani nuk shkon për pushim, ai mendon se është thirrur për t’i shërbyer atdheut të tij. Zgjimi: 07:01 am, mëngjesi: 07:15 am, turni i udhëzuar në ishull: 08:00 am - 13:00 pasdite, drekë e lehtë: 13:00 - 15:00 pasdite, banjë dhe rreze dielli: 15:00 pasdite deri në ora 18:00. Çfarë; Je lodhur; Tani e tutje; Vazhdon! A është e keqe që një burrë dëshiron një program në jetën e tij?

 

Virgjëresha

Virgjëresha ka mbledhur para për këtë festë gjatë gjithë vitit. Do të rezervoni një dhomë në një hotel luksoz me të gjitha komoditetet (banjë, vaskë të nxehtë, pishinë). Nëse ju, për shkak të krizës financiare, nuk keni marrë as një leje pushimi, sigurohuni që të huazoni nga të afërm të pasur, sepse nëse jeni duke pritur që Virgjëresha të paguajë shpenzimet tuaja, ju e shtypni atë. Përndryshe do të keni një kohë të mrekullueshme së bashku! Pritet që, pasi kurvaja e bilbilit do t'ju kushtojë...

 

Peshorja

Peshorja kërkon dy muaj që të vendosë se ku të shkoni me pushime, pa këtë kuptim që do të përfundojë diku, nëse nuk merrni iniciativën. Dhe kjo, në mënyrë që ai pastaj të mund të shajë nga siguria, nëse diçka shkon keq! Ai do të tundë gishtin drejt teje, duke thënë: “Unë po të thosha! Ne duhej të shkonim në Santorini, pse hëngët për të ardhur në Milos? " Sidoqoftë, në fund do të kaloni një kohë të mirë së bashku, pasi Peshorja di të shijojë gjërat e mira! Ai dëshiron romancën e tij, ai dëshiron plazhin e tij, ai dëshiron shëtitjen e tij, ai gjithashtu dëshiron tavernën buzë detit, me peshq dhe një cigare! E vetmja pikë e zezë është tre valixhet që do të mbaj me vete!

 

Akrep

Dita e parë e pushimit: pa fjalë. Dita e dytë: një fjalë. Dita e tretë: dy fjalë. Kështu do të kalojnë pushimet tuaja me Akrepin, pa biseda të panevojshme! Ai mbart misterin me të kudo dhe nuk do ta dini se çfarë po mendon, e as nëse është duke kaluar një kohë të mirë me ju. Ai është duke kaluar një kohë të mirë, ai thjesht do të jetë shumë i zënë duke parë të gjithë botën dhe duke analizuar sjelljet! Sidoqoftë, është e sigurt që nuk do të mërziteni me të, sepse me kaq shumë kohë të lirë, seksi do të zërë vendin e parë në programin ditor!

 

Shigjetari

Ju keni shumë mundësi me Shigjetarin! Mund të shkoni në Alonissos, për t'u njohur më mirë me vulën Monk-Monk. Mund të shkoni në Zakynthos, për të parë se ku Caretta-Caretta hedh vezët e saj. Ju mund të shkoni në Samothraki (ishull) për të notuar në piedestalet e famshme... Kjo nuk është pushime, është një dokumentar Discovery!

 

Bricjapi

Ai do të ankohet për nxehtësinë, zhurmat gjatë natës, gropat në rrugë dhe do të bëjë një takim me Kryetarin e Komunës, për të paraqitur propozimet e tij për zhvillimin e mëtejshëm turistik të ishullit. Sigurisht, ai gjithashtu do të dërgojë një marrëveshje jashtë gjykatës në hotel për fitime të humbura, pasi ai nuk kishte internet pa tel. Kjo do të thotë të jesh në punë. Nëse jeni gjithashtu me pushime me laptopin tuaj, atëherë do të keni patjetër një kohë të paharrueshme së bashku!

 

Ujori

Eshtë shenja më dashamirëse në pushime, është e rehatshme me gjëra të thjeshta. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni në Mykonos ose Skiathos, ta ndiqni atë në festat e të famshëmve, si plazhi më kozmopolit i ishullit, i cili është plot me njerëz nga mëngjesi në natë dhe natyrisht, kanë humor për një zbavitje brenda natës club! Pushimi dhe pushimet janë dy fjalë që nuk futen në të njëjtën fjali kur merren me një Ujor.

 

Peshqit

C’do pasdite do të admironi muzgun romantik, përndryshe diçka do të ndodhë. Në përgjithësi do të keni një kohë të mirë me të, ai do të sigurojë që të qëndroni në një hotel me 5 yje, me të gjitha komoditetet, do të ketë erotizëm dhe romancë në atmosferë dhe trajtimi që do të merrni nga Peshqit do t'ju sharmit. Sidoqoftë, mos prisni të shkoni përreth ishullit dhe të shihni pamjet e vendit, sepse partneri juaj, nëse nuk është në krah për të pëshpëritur premtimet e dashurisë së përjetshme, do të jetë në ballkonin e dhomës dhe do të shikojë detin duke ëndërruar!

Porosite tani hartën  tende personale në: 
https://www.astrologu.al/sq/parashikime-personale

Mos harroni ti bëni Like faqeve tona në Facebook

www.facebook.com/astrologu.al.JorgoPulla

www.facebook.com/www.astroshop.al.JorgoPulla

pasi dhe të bëheni pjesë në grupin tonë

www.facebook.com/groups/jorgopulla.astrologu

Për të qënë gjithnjë të informuar për ofertat dhe shortet që ne organizojmë EKSKLUZIVISHT dhe vetëm për pjestarët tanë…

Pra, do të ishte më mirë të qëndroni të qetë dhe të pretendoni qetësisht, duke kultivuar më tej talentin tuaj unik së bashku me astrologun tuaj personal në www.astrologu.al/parashikime-personale

Ju presim…

Shiko gjithashtu