Parashikimet Taro në dashuri për javën 07/05/18 – 13/05/18

05/05/2018

Dashi :  
Letra Taro: Perandori

 

♥Ribashkimi: Në një mënyrë inteligjente dhe metodike ju do të drejtoni ngjarjet që do të ndodhin me ju dhe ish bashkëshortin tuaj.Në mes të javës, distanca juaj do të përfundojë, argumentimi juaj dhe premtimet diplomatike do të hapin rrugën e ribashkimit.

♥Njohje e re: Forcë do të ketë bukuria juaj, do bindet fjala juaj, do të arrini ta pushtoni personin simpatik që do të tërheqë vëmendjen tuaj.Veçanërisht i suksesshëm do të jetë qasja juaj, ju do të impresionoheni nga rrethimi juaj i butë dhe i menjëhershëm. Me pak fjalë, brenda javës do të jeni në gjendje për të pushtuar një person që nuk ka asnjë kundërshtim për të patur një marrëdhënie me ju.

♥Lidhja – Martesa: Efektive do të jetë taktika juaj,do të arrini të zbutni bashkëshortin tuaj.Për një çështje specifike që ka një qëndrim negativ dhe ka krijuar pengesa,tani do të ndryshojë mendim, pikëpamjet tuaja të dokumentuara do t’ju ndihmojnë të merrni “po” që keni pritur prej kohësh.

Demi :
Letra Taro:Dielli
♥Ribashkimi:Ju do të keni një fillim të ri me personin që jeni ndarë kohët e fundit, do të ketë takime dhe biseda që do të përmbysin themelimin.Situata të panjohura do të vijnë në sipërfaqe, do të rishikojnë, vendosin marrëdhëniet dhe ndjenjat në një bazë të re dhe plotësisht të ndryshme.

♥Njohje e re: Arrin një hapje e re erotike, pozitive dhe gjallëruese.Ju dhe një person i caktuar simpatik aksidentalisht do të shpërbleheni, do të bini në dashuri dhe do të vazhdoni me një lidhje të vazhdueshme me standardet e ardhshme.Brenda javës përgatituni, do të gjeni bashkëshortin tuaj të përhershëm.

♥Lidhja – Martesa: Një ngjarje e mëshirshme vjen për të dhënë lumturi për ju dhe partnerin tuaj, marrëdhënia juaj e detyrueshme do të bëhet edhe më serioze, zhvillimet do të jenë intensive dhe shumë të forta. Do të jetë e hapur për një martesë ose një vendim formal, mund të rrisë anëtarët e familjes suaj.

Binjakët:
Letra Taro: Kriza
♥Ribashkimi: Një arsye e veçantë do t’ju sjellë në një bisedë personale me ish-bashkëshortin tuaj, tani do të keni mundësinë taçoni biseden aty ku doni. Juve do t’ju jepet mundësia për të filluar një diskutim personal, nëse ju e trajtoni situatën me vendosmëri dhe drejtpërdrejt, atëherë ju do të jeni në gjendje të hapni një ribashkim të mundshme.

♥Njohje e re: Gjithçka do të varet nëse keni vendosur të fshini ish bashkëshortin tuaj të mëparshëm.Para mbylljes të gjashtë ditëve, do të bëni një njohje të re, por a do ta lejoni veten të bini në dashuri ose do ta mbani zemrën me të kaluarën? Faktet do të jenë të favorshme, personi që do të gjeni veçanërisht tërheqës, vendimi do të jetë juaji.

♥Lidhja – Martesa: Vetëm nëse keni vullnet të fortë dhe veprime vendimtare do të arrini të ndryshoni faktet negative të marrëdhënies tuaj.Për të imponuar partnerin tuaj, ju duhet të stabilizoheni në pikëpamjet tuaja, të veproni në mënyrë dinamike dhe metodike.Kërkoni ndryshimet që dëshironi, nëse keni një qëndrim serioz dhe të provokuese, rezultati do të jetë i mbyllur për ju.

Gaforrja:
Letra Taro: Ylli 
♥Ribashkimi Ju do të ndiheni optimist, do të merrni gëzim, do të bashkoheni, ju dhe ish bashkëshorti juaj do të takoheni dhe do t’i zgjidhni dallimet tuaja.Bashkimi juaj do të jetë i përhershëm dhe do të marrë përmasa të ardhshme, do t’ju jepet një premtim shumë serioz, i cili do të rezultojë në një angazhim formal.

♥Njohje e re: Entusiazmi do të sjellë tek ju një person të caktuar që do të donte dhe ju nuk do të merrni atë nga mendjen tuaj. Njohja e re që do të bëni, do të jetë me fat dhe do të plotësojë jetën tuaj të përditshme, tani ndryshoni të dhënat tuaja.Ju do të keni një bashkëshort të qëndrueshëm të specifikimeve të ardhshme.

♥Lidhja – Martesa: Në mes të javës ju dhe bashkëshorti juaj do të flisni për zotimet, premtimet që do t’ju jepen do të jenë serioze dhe do të respektohen. Sqarimet, rrëfimet dhe fjalët e ndershme do t’ju ndihmojnë të ndiheni të sigurt dhe të besueshëm.

Luani:
Letra Taro: Shenjtori
♥Ribashkimi: Ju do të jeni të lumtur me ardhjen e një personi nga e kaluara. Ish bashkëshorti juaj i mëparshëm do të ri-pushtojë jetën tuaj erotike dhe këtë herë ngjarjet, zhvillimet dhe ndjenjat reciproke do të sjellin marrëdhenie përfundimtare.Rrethanat do të jenë me fat, do të qëndroni së bashku për shumë vite.

♥Njohje e re: Ju do të josheni nga prania juaj, një person i caktuar, i cili nuk mund të përjashtohet nga lidhja më e madhe dhe më e fuqishme e jetës suaj.Fatale do të jetë njohja që do të lindë, me këtë person do të jetoni një marrëdhënie të madhe dashurie, lidhja juaj do të jetë e qëndrueshme, do të jetë lidhje afatgjatë.

♥Lidhja – Martesa: Brenda marrëdhënies tuaj do të vijë një gjë shumë e këndshme që do të përfundojë në lumturi.Përcaktimi dhe mendimi serioz do të jetë propozimi që do ta bëjë bashkëshortin tuaj, do t’ju japë gëzim të madh, duke krijuar themelin e besimit dhe lidhjen afatgjatë.

Virgjëresha:
Letra Taro: Bota
♥Ribashkimi: Ngjarja e rastësishme do t’ju ri-lidhë me ish bashkëshortin tuaj, dhe ngjarja do të jetë e papritur, do t’ju habisë. Ndoshta në këtë moment nuk besoni se tërheqja juaj ka mbetur e paprekur, por ajo që do të përjetoni në javën e tanishme do t’ju bindë se dashuria juaj është shumë e fortë për të qenë në gjendje të shuhej kaq lehtë.

♥Njohje e re:Pamje e ndritshme do të ketë personi që do të vjedhë zemrën tuaj, entuziazmi juaj do të jetë i madh.Intuita juaj do t’ju tregojë se si ky person do të bëhet shoku juaj i përhershëm dhe nuk do ju gënjejë.Ju të dy do të takoheni, do të bini në dashuri, do të përpiqenipër një rrugë të mundshëm dashurie që do të arrijë në të ardhmen e largët.

♥Lidhja – Martesa: Ka diçka që ju prisni, dhe në një mënyrë të papritur.Një çështje që ju keni humbur shpresat tuaja kohët e fundit do të bëhet realitet dhe do t’ju japë gëzim të madh. Ju do të jeni të mërzitur,do të habiteni, lajmet që vijnë tek ju, do të ndjeni nevojën për dhenien e informacioneve shpjeguese.

Peshorja:
Letra Taro: I dashuruari
♥Ribashkimi:Marrëdhënie dashurie do të ketë takimi me personin që po mendoni.Një bisedë e ngrohtë dhe zbuluese do të ndodhë midis jush,do të zgjidhë probleme emocionale. Ju do i gjeni me njeri tjetrin, mbyllet mundësia e ndarjes, vijnë rrëfime, që do t’ju bëjë të ndiheni se ky person nuk ka për qëllim të largohet nga ju.

♥Njohje e re: Gjallëruese do të jetë njohja e re që do të bëni, tani do t’ju jepet një parim i ri erotik. Ju mund të bini në dashuri me personin simpatik i cili do të hapë një bisedë miqësore, fjalët që do të dëgjoni do të stimulojnë vetëbesimin tuaj.Do të ketë tërheqje reciproke mes jush,do të hapet një perspektivë e një akti të caktuar dashurie.

♥Lidhja – Martesa: Diçka që prisni ju dhe bashkëshorti juaj arrin, vjen informacion ose një përfundim që do t’ju nxisë, do të ndiheni optimizt dhe do keni besim. Mospajtimet përfundojnë, faza e pasigurisë ka mbaruar, tani do të ndiheni të sigurt dhe të gatshëm për të vazhduar në veprime të detyrueshme.

Akrepi:
Letra Taro: Perandoria
♥Ribashkimi:Miqësore do jetë telefonata që do të merrni nga ish bashkëshorti juaj. Fjalët e tij që nga fillimi do të jenë të drejtpërdrejta, ai do të kërkojë një takim të drejtpërdrejtë dhe do të jetë për qëllime të mira.Zbulimi i fjalëve dhe rrëfimeve të ngrohta do të ngrohin zemrat tuaja, do të keni një takim që do të mbyllet me ribashkim.

♥Njohje e re:Që në fillim do të jeni të interesuar për personin simpatik që do të bisedojë me ju në mënyrë të rastësishme.Qëndrimi i tij dhe mënyra e ngrohtë që do t’ju filtroj, do të ripërtërijë gjendjen tuaj, vendimi juaj për t’u përgjigjur do të jetë mirë për ju. Ky person do të ndryshojë jetën tuaj, do të duheni, do të jeni në një lidhje afatgjatë.

♥Lidhja – Martesa:Nuk mund të përjashtohet që marrëdhënia juaj është në angazhim, brenda javës do të dëgjoni një propozim që do t’ju japë kënaqësi të madhe. Ngjarjet që do të lindin, do t’ju bëjnë të ndiheni të sigurt, do të forconi më tej ndjenjat e dashurisë mes jush dhe bashkëshortit tuaj.

Shigjetari:
Letra Taro: Magjistari
♥Ribashkimi: Ardhja e ngjarjeve të këndshme, dilni nga pesimizmi. Një seri ngjarjesh të rastësishme do ta çojnë ish-bashkëshortin tuaj direkt në krahët tuaj. Ju nuk keni për të bërë ndonjë lëvizje,do të bjer telefoni tuaj në një moment të papritur dhe ju siguroj se do të jetë për mirë.

♥Njohje e re:Pasuria do t’ju favorizojë,do t’ju sjellë një fytyrë të re dhe të njohurit tuaj do të jenë në një mjedis familjare dhe të njohur. Ata do të plotësojnë pamjen tuaj, një arsye specifike do t’ju sjellë në një bisedë dhe nga atje, nëse e lini tërheqjen tuaj të përbashkët në punë, atëherë shumë shpejt para mbylljes së javës, do të bëni një takim.

♥Lidhja – Martesa:Një ngjarje aksidentale do të përfundojë një pengesë që ju sjell vështirësi ose vonesa, ju dhe bashkëshorti juaj do të merrni gëzim të madh, çfarë do të ndodhë do t’ju ndihmojë të organizoni plane të reja.Nga mesi i javës do të filloni programimin e ardhshëm, do të jeni entuziastë, do të jeni të dashur dhe më të bashkuar.

Bricjapi:
Letra Taro: Hëna
♥Ribashkimi:Kushtojini vëmendje ngjarjeve, përpiquni të shmangni tendencat pesimiste dhe përfundimet e nxituara.Pasiguritë tuaja ose padurimi juaj mund t’ju çojë në keqinterpretime, në këtë fazë ndoshta nuk do të jeni në gjendje të kuptoni se si ish bashkëshorti juaj po mendon dhe çfarë pret nga ju. 

♥Njohje e re:Do të bisedoni me një person të veçantë që do të kënaqet me interesin tuaj erotik, por kini kujdes të mos keqinterpretoni fjalët dhe aspiratat.Sepse tani për tani peizazhi do të jetë i vrenjtur, shikueshmëria juaj e kufizuar, prandaj lironi situatën, qëndroni për momentin si vëzhgues.

♥Lidhja – Martesa:Ju do të jeni keqkuptues, kështu që nuk mund të shpjegoni se çfarë po ndodh. Brenda javës disa gjëra do të bëjnë të ndiheni të ngatërruar, ju do t’i shihni ato në mënyrë të pashpjegueshme.Versioni që marrëdhënia juaj ka marrë rrugën e gabuar dhe do të jetë krejtësisht e gabuar,vetëm tani nuk është koha e duhur për të zbuluar disa situata specifike.

Ujori:
Letra Taro: Priftëresha
♥Ribashkimi:Zbulimi i ngjarjeve do të ndryshojnë pikëpamjet dhe përshtypjet. Faktet do të dalin gjatë periudhës gjashtë ditore, ata do të tregojnë gjetjet e tyre, të cilat do t’ju çojnë në rishikimet e asaj që mendoni për ish bashkëshortin tuaj. Ju ndryshoni këndvështrimin tuaj dhe vendosjen emocionale.

♥Njohje e re:Paqja dhe qetësia juaj do të ngazëllehen nga prania e një personi të bukur. Ju të dy në rrugë do të keni kontakte të ngushta, një rrugë erotike do të hapet mes jush. Nëse mbani një qëndrim pozitiv, atëherë një terren shumë i mirë do të krijohet shumë shpejt për të krijuar një lidhje të qëndrueshme.

♥Lidhja – Martesa:Do t’ju trondisë emocionalisht me atë që do të mësoni ose do të bëheni të vetëdijshëm.Brenda javës do të ketë një ngjarje që do t’ju largojë nga pasiviteti.Ju tani do të gjeni gabime dhe dështime, të ndryshoni bazat në të cilat mbështetni marrëdhënien tuaj.

Peshqit:
Letra Taro: Përmbajtja
♥Ribashkimi:Do të jetë plotësisht e drejtë vendimi juaj për të lejuar kohën të rrokulliset dhe të silleni me përmbajtje.Në këtë fazë, ju do të jeni në gjendje të kontrolloni ndjenjat tuaja, të jepni kohë për ngjarjet dhe do të jeni mirë. Dyshimi juaj se nëse ish bashkëshorti juaj mendon se po ju humb, atëherë ai do të lëvizë, do të ketë mjaft të drejtë.

♥Njohje e re: Ju do të shmangni entuziazmin dhe do endërroni, me një sy të kujdesshëm ju do të shihni njohjen e re që do të dal. Para mbylljes së javës, një person i caktuar do t’ju hapet në dashuri, do të bëni mirë dhe do të vazhdoni, por nuk përjashtohet mundësia e lidhjes ideale.

♥Lidhja – Martesa: Nervozizmi dhe impulsi nuk ju çojnë në rezultatin e dëshiruar, prandaj merrni vendimin për të ndryshuar taktikat. Kënaqësia do të jetë zgjedhja juaj për të trajtuar bashkëshortin tuaj me durim dhe mirëkuptim, në këtë fazë kompromisi diplomatik do të vendosë terrenin për të arritur pikën që dëshironi.

Shiko gjithashtu