Back
  /  Parashkimi mujor

Parashikimi per muajin GUSHT 2018

Ndiqni parashikimin ne detaje si dhe kendet qe bejne planetet kete muaj .

Për më shumë detaje mund të kontaktoni drejtpërdrejt me astrologun
Jorgo Pulla: Tel. 0699 464 446

Zgjidhni shenjën tuaj më poshtë

Dashi
Demi
Binjakët
Gaforrja
Luani
Virgjëresha
Peshorja
Akrepi
Shigjetari
Bricjapi
Ujori
Peshqit