Back
  /  Parashikimi per neser

Parashikimi per neser 20-03-2018

Shenjat për sot dhe këndet e hënës

Hëna në orën 2:06 kalon tek Demi

dhe në orën 4:35 formon një trekëndësh me Marsin,

ndërsa në 17:04 një trekëndësh me Saturn.

Dielli tani po kalon tek Dashi

Zgjidhni shenjen tuaj

Dashi
Demi
Binjakët
Gaforrja
Luani
Virgjëresha
Peshorja
Akrepi
Shigjetari
Bricjapi
Ujori
Peshqit