Back
  /  Parashikimi ditor

Parashikimi ditore 19/03/2018

Shenjat për sot dhe këndet e hënës

Hëna është sot tek Dashi

dhe në mëngjes kalon tek Merkuri në orën 00:47,

formohet një katërkëndesh në mëngjesit me Plutonin në orën 10:05

dhe në orën 20:29 në mbrëmje takon Uranin.

Pastaj shkon në lëvizje të lirë.

Zgjidhni shenjen tuaj

Dashi
Demi
Binjakët
Gaforrja
Luani
Virgjëresha
Peshorja
Akrepi
Shigjetari
Bricjapi
Ujori
Peshqit