Back
  /  Tarot   /  Tarot javor   /  Parashikimet Taro në dashuri për javën 15/04/18 – 22/04/18

Parashikimet Taro në dashuri për javën 15/04/18 – 22/04/18

Dashi :  

Letra Taro: Magjistari

 

♥Ribashkimi: Një fillim i ri erotik që do të hasni në lidhje me të kaluarën. Dashuria e vjetër do të ringjallet përsëri, rrethanat do t’ju sjellin një takim qe do të përfundojë ne ribashkim. Nga e kaluara do të shfaqet një person, ju do të gjeni se tërheqja mes jush nuk është shuar.

♥Njohje e re: Një person veçanërisht tërheqëse do t’i japë fund vetmisë suaj, ju do të jeni i pushtuar, do të bini në dashuri,do të filloni një aventurë të re erotike. Në hapësirën e rastesisë do të takoheni me një person që do të ndryshojë jetën tuaj të dashurisë,duke ndryshuar situatën dhe duke hapur horizontet.

♥Lidhja – Martesa: Ju doni të lidheni bëhuni gati sepse zhvillimet janë të këndshme. Gjatë javës ju do të keni një diskutim të detajuar me partnerin tuaj, premtimet që do të shkëmbeni do të hapin cikel me formal. Do të dëgjoni një propozim për të ardhmen, që do t’ju japi kënaqësi të madhe.

Demi :

Letra Taro:I varuri

♥Ribashkimi:Do të ketë vonesa në çështjen e ribashkimit, është e këshillueshme të mos shtyni gjerat për rezultate të menjëhershme.Nuk ka mbaruar asgje mes jush dhe partnerit tuaj të vjetër, por çdo gjë do të bëhet gradualisht, kështu që do ju duhet durim dhe jo nxitime. 

♥Njohje e re: Një person do të bëjë paraqitjen e tij do të gjejë një mënyrë për të treguar se ajo që ndjen për ju nuk është miqësore, por erotike. Tani për tani, këtë javë do të jetë vetëm fillimi, por jeni ju që do të duhet të vendosni në qoftë se ju doni të zhvilloni një dashuri, ose nëse doni vetëm marrëdhënie sipërfaqësore apo formale. 

♥Lidhja – Martesa: Nëse ju doni ndryshime brenda marrëdhënies tuaj , atë që duhet të shmangni është që ta shtyni situatën, do të ishte e gabuar nëse kërkoni në mënyrë të vazhdueshme gjera dhe duke krijuar stres . Për momentin, përqendrohuni në aspektet pozitive të marrëdhënies tuaj, në bisedimet tuaja për formalizimka një qëndrim të relaksuar.

Binjakët:

Letra Taro: Arma

♥Ribashkimi: Binjakët fundi i pritjes dhe ngecje,një javë për të ardhur pranë partnerin tuaj të mëparshëm, ngjarjet do të jenë të favorshme për sqarime dhe bashkimin përfundimtar. Levizje dinamike dhe me besim, rrethanat do të jenë të duhurat. 

♥Njohje e re: Veçanërisht tërheqëse do ju duket një person i ri , në qoftë se ju bëni hapin për të hapur bisedën, rezultati nuk do të zhgënjej. Me bukurinë dhe spontanitetin ju do të menaxhoni të hapni kanale komunikimi, këtë herë ju do të udhëheqni zhvillimet. 

♥Lidhja – Martesa: Tani është koha e duhur për të kërkuar ndryshimet që dëshironi. Lëvizni më mënyrë diplomatike, ju do të jeni në gjendje për të korrigjuar situatën, të merrni frenat në duart tuaja dhe të dilni përball ngjarjeve. Në fund të javës, në të bëni një propozim , do të merrni një përgjigje pozitive.

Gaforrja:

Letra Taro: Perandoresha

♥Ribashkimi Kthehet partneri juaj i mëparshëm, këtë javë do të dëgjojë propozimin pajtues. Thirrja telefonike që do të merrni dhe takimi që do të dali do t’i vendosë gjërat në një rregull. Këto zhvillime do të jenë sigurisht pozitive dhe shpresëdhënëse, bashkim juaj do të jetë rezultati. 

♥Njohje e re: Një person që ju admiron,ju vlerëson dhe do të gjejë rrugën për ta tregojë. Me iniciativën e tij do të jetë i hapur për kontakte të shpeshta në dorën tuaj do të jetë zhvillimi midis jush, qellimet që do të jenë për ju janë te ngrohta, te qarta dhe serioze. 

♥Lidhja – Martesa: Tani ju do të jeni në gjendje për të dhënë zgjidhje për çështje të vështira, të cilat kanë të bëjnëme ju dhe partnerin tuaj. Faktet do t’ju ndihmojnë të lëvizni marrëdhënien tuaj në një fazë më të besueshme, ndoshta edhe më formale. Brenda javës merrni vendime serioze, ndoshta bashkëjetesë.

Luani:

Letra Taro: Dielli

♥Ribashkimi: Gëzuar dhe optimist do të jetë takimi qe do të keni me partnerin tuaj të mëparshme, fjalët e ngrohta do ti japin fund ndarjes tuaj. Në mes të javës do të jepni premtimet tuaja serioze. 

♥Njohje e re: Horizon erotik do të hapi personi i ri qe do të shfaqet. Ky person simpatik që do të fitojë zemrën tuaj do të përshtatet me karakterin tuaj. Shpehuni pa komplekse apo pasiguri hapur dhe të qëndrueshme, perspektivat tregojnë diçka afatgjatë mes jush. 

♥Lidhja – Martesa: Fjalë të bukura do të ekzistojnë mes jush dhe partnerit tuaj, shikoni për stabilitetin emocional dhe balancen. Mbyllja e pengesave, dhënia e zgjidhjeve, do ju ndihmojë ta kuptoni atë. Brenda javës, një propozim formal nuk përjashtohet.

Virgjëresha:

Letra Taro: Fuqia

♥Ribashkimi: Dinamizmi juaj do të jetë ai që do të hapë rilidhjen tuaj, ju vendosni për të përfunduar të situatat negative.Beni propozime te qarta, personi që ju po mendoni dhe dashuria do të vijë pa pasur ndonjë zhgenjim. 

♥Njohje e re:Shumë mirë që ju bëni të jepni hapësirë personit simpatik i cili do të shfaqet , këtë herë ju do të jeni në gjendje të drejtoni zhvillimet. Humori dinamike dhe i çliruar do të mbizoterojë në qëndrimi tuaj, personi do të bëjë hapin e duhur për tju kërkuar një takim. 

♥Lidhja – Martesa: Ndërhyrja juaj vendimtare do të përfundojnë tensionet dhe mosmarrëveshjet që ekzistojnë mes jush dhe bashkëshortit tuaj . Këtë herë nuk do të lejojni pasiguritë tuaja të çojnë në mendime pesimiste, se shpejti ju i vini gjërat në njërregull dhe në ekuilibër.

Peshorja:

Letra Taro: Ylli

♥Ribashkimi:Optimiste është thirrja që do të bëjë personi që ju jeni duke menduar, çfarë do të propozojë do tju japin kënaqësi të madhe. Brenda javës që do ta takoni,do diskutoni,do zbuloni ndjenjat dhe do t’i jepni fund distancës tuaj. Ju do të përfundoni në një bashkim të ngrohtë, ky shans i dytë. 

♥Njohje e re: Në dorë të fatit do jetë një njohje e re që ju do të bëni, personi do tju lëri përshtypje do të mbetet për vite të tëra në jetën tuaj të dashurisë. Brenda javës do të takoni personin që do të bëhet pjesë e përhershme në jetën tuaj. Kjo do të hapi një cikel te ri dashurie dhe në dorën tuaj do të jetë në zhvillimi i saj. 

♥Lidhja – Martesa: Shpjegimet do të jepen dhe do të vënë një fund dyshimeve tuaja, tani ju do të jeni i bindur se marrëdhënia juaj është e bazuar në ndjenjat e vërteta. Ardhja e ngjarjeve të këndshme, do sjelli që ju të dëgjoni një propozim.

Akrepi:

Letra Taro: Bota

♥Ribashkimi:Ngjarjet Karmike duan qe ju dhe ish-partneri juaj të bashkohen.Në mes javë ngjarje të rastit do t’ju sjellë në kontakt, ju do të jeni i bindur se fati nuk ju do të ndarë. Fati do të punojë në favorin tuaj, hapen një cikel të qëndrueshëm dhe afatgjatë për lidhjën tuaj . 

♥Njohje e re:Mbërrin personi që nuk përjashtohet të jetë gjysma tjetër . Që nga fillimi i njohjës tuaj do të ndjehet intimiteti dhe tërheqja, ju mendoni se ky person nuk do të jetë ndonjë kalimtar në jetën tuaj. Në të vërtetë, intuita juaj do të bëhet realitet, do të lini përshtypje me karakterin që ju keni. 

♥Lidhja – Martesa:Ardhja e vendimeve përfundimtare dhe propozime ka filluar. Mbërrin ngjarje të lumtura, e cila do ju nxjerri nga pasiguria dhe stagnimi, ju dhe partneri juaj do të filloni rrugëtimin tuaj më serioz. Marrin përparësi plane dhe ëndrra të reja, ngjarjet sjellin formalizime.

Shigjetari:

Letra Taro: Prifteresha

♥Ribashkimi: Zbulimin i informacioneve do të mbizotërojnë në dialogun që ju do të bëni me ish-partnerin tuaj. Fjalët që do dëgjoni do të zgjidhin pyetjet tuaja, ju do të jeni në gjendje për të kuptuar se çfarë ishte shkaku i ndarjes tuaj dhe cila ishte arsyeja e vërtetë që do ju bashkojë. Mbani qëndrim optimist, java juaj do të mbyllet me rilidhje. 

♥Njohje e re:Besoni tek personi i ri qe do të hyjë në jetën tuaj. Interesimi do të jetë i përbashkët, nga biseda juaj e parë ju do të ndjeni intimitet dhe tërheqje. Ky person do meritojë interesin dhe vëmendjen tuaj, rrugëtimi juaj do tëkëtë të ardhme. 

♥Lidhja – Martesa:Ndërgjegjësimi vijnë, dhe këto nga ana e tyre do të sjellin ndryshime edhe në mënyrën që ju mendoni, dhe në atë se si komunikoni me bashkëshorti tuaj. Ngjarjet do ju bëjnë të kuptoni se dashuria midis jush dhe bashkëshortit tuaj është e ndërsjellë, ju dilni nga dyshimi dhe pasiguria.

Bricjapi:

Letra Taro: I çmenduri

♥Ribashkimi:Do të ketë paqëndrueshmëri në mendimet dhe dëshirat tuaja, ju ndoshta nuk do të jeni në gjendje të vendosni nëse doni të lidheni apo jo. Deri në fund të javës do të ftoheni nga ish-bashkëshortit,do të jetë një takimin për të folur me sinqeritet. 

♥Njohje e re:Ju do terhiqeni nga një person i ri ,i cili do të jetë tërheqës, zemra juaj do të fluturojë, është e mundur të bini në dashuri.Një dashuri e re fillon me një person që do t’ju ndihmojë të harroheni dhe të futeni në aventura duke haruar lidhjet e vjetra.

♥Lidhja – Martesa:Të pazgjidhura situatat dhe i hutuar do të jetë qëndrimi juaj, do të krijohen tensione për çështje të pakuptimta. Këshilla ime është që të kufizoni impulsivitetin tuaj,përpiquni të frenon reagimet tuaja, sqaroni atë që ju doni dhe çfarë është në të vërtetë ajo që prisni nga partneri juaj.

Ujori:

Letra Taro: Ruleta e fatit

♥Ribashkimi:Hapet fati juaj, ngjarje e papritur do ju sjelli një takim me ish-partnerin tuaj . Tani të dhënat do të jenë krejtësisht të ndryshme, kanë ndryshuar situatat që ju çojnë në ndarjen, rruga e ribashkimit do të jetë e hapur. Fillon raundi i dytë erotik, premtimet do të jepen, do të respektohen nga të dy. 

♥Njohje e re:Personi që do të takoni, është me të vërtetë i rastesishëm, por nuk do të kalojë nga jeta tuaj kaq kollaj. Do të vijë të vendoset afër jush, ndjenjat tuaja do të jenë reciproke dhe do të zgjasin me kalimin e kohës. Me pak fjalë, para mbylljes e javës ju do të gjeni partenerin tuaj, rrethanat dhe ngjarjet do ju ndihmojnë për të ndërtuar një lidhje. 

♥Lidhja – Martesa:Një ngjarje e rastit do të jetë arsyeja që partneri juaj do të hapë diskutimin mbi lëvizjeve me formalizuese. Jo e pamundur për të dëgjuar propozimin e bashkëjetesës, lidhja juaj shkon në një udhë të re, çfarë do të thuhet midis jush do të jetë në bazë të dashurisë absolute dhe sinqeritetit.

Peshqit:

Letra Taro: I dashuruari

♥Ribashkimi:Intensive, shpërthyese dhe shumë erotike java ,do të takoheni me personin i cili kohët e fundit ishit ndar. Ndërsa ju dëgjoni mendime të ndryshme, fjalët tuaja do të jenë të mprehta si dhe zbulimet, megjithatë ndjenjat tuaja do të jenë më të mëdhjaa, tërheqja juaj do ju bashkojë. 

♥Njohje e re: Përgatituni për të rënë në dashuri dhe do të jetë e papritur dhe befasuese. Do ju vjedhi zemrën tuaj personi që ju do e takoni në një vend që nuk ju shkon në mendje . Ngjarjet do ju sjellin në bisedë, intimiteti mes jush do të çojnë në një bisedë personale. Këtë javë do të merrni një propozim për fillimin e një marrëdhënie 

♥Lidhja – Martesa: Ju dhe partneri kaloni kohë në harmoni dhe erotizëm intensiv. Kimia erotike që ekziston mes jush do të balancojë situatat e dobëta. Tani lini mënjanë tensionet dhe egot, do të përqëndroheni në ndjenjat tuaja gjithashtu do të merrni një vendim të rëndësishëm që ka të bëjë të ardhmen tuaj .